9 rzeczy, których kobiety nie znoszą w swoim wyglądzie (a faceci nawet ich nie zauważają)

Ty też masz takie kompleksy? Niepotrzebnie!
9 rzeczy, których kobiety nie znoszą w swoim wyglądzie (a faceci nawet ich nie zauważają)
Fot. iStock
03.02.2019

My, kobiety, mamy wiele kompleksów. Żadna osoba płci żeńskiej nie jest ich pozbawiona (a przynajmniej tak nam się wydaje). Bardzo się nimi przejmujemy i mamy wrażenie, ze dostrzega je cały świat, a już zwłaszcza mężczyźni. To nie jest prawda tylko błędne przekonanie zakorzenione w myśleniu. Faceci bardzo często nie dostrzegają tych rzekomych wad. Mało tego, mogą je uważać za bardzo atrakcyjne.

Brwi, których nie ma - hit czy kit? Komu pasują rozjaśnione brwi?

O które dokładnie „wady” chodzi? Będziesz zaskoczona.

Wystający brzuszek

W dobie pogoni za idealnym ciałem wiele kobiet pragnie mieć wysportowane, gibkie ciało bez niedoskonałości. Właśnie takie jest promowane przez media. Dlatego mnóstwo kobiet w różnym wieku przechodzi na dietę, wzrasta w świadomości zdrowego odżywiania i zapisuje się na siłownię. Chociaż ma to mnóstwo zalet może przerodzić się w obsesję i różnego rodzaju zaburzenia.

Jeżeli chodzi o „idealne” ciało kobiety czują bardzo dużą presję, aby posiadać płaski brzuch. Zupełnie niepotrzebne, bo lekko wystający brzuch podoba się mężczyznom. Nie warto popadać w skrajności!

Duży nos

Tak naprawdę dodaje twarzy charakteru. Wiele pięknych kobiet ma duży nos. Mężczyźni oceniają całokształt, a nie poszczególne części twarzy. Zachowaj więcej dystansu i nie przejmuj się szczegółami. Przejmując się nimi, sama zwracasz na nie uwagę.

Małe usta

Panuje moda na duże usta. Kobiety stosują różne triki, aby je powiększyć. Są to zabiegi, makijaż a nawet zasysanie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie każdej kobiecie pasują takie usta. Poza tym wśród facetów pojawia się coraz więcej opinii, że m. in. przez duże usta kobiety wyglądają jak klony. Pokochaj swoje naturalne wargi.

Małe piersi

Wiele bardzo pięknych kobiet je posiada. Poza tym są one uważane za seksowne. Przykład? Keira Knightley. Trzeba też powiedzieć o tym, że niektórzy mężczyźni są fanami małego biustu.

3 proste zabiegi upiększające, które zdziałają cuda

Cienkie włosy

Tak jak zostało wspomniane wcześniej, faceci patrzą na całokształt. Chociaż lubią gęste włosy, nie skreślą kobiety przez cienkie włosy. Oni nawet tego nie zauważają. Poza tym cienkie włosy można ułożyć na wałki i zakręcić na lokówkę. Wtedy nabierają objętości.

Niewyraźna oprawa oczu

Obecnie spełnieniem marzeń wydają się gęste, wywinięte rzęsy i ciemne, wyraziste brwi. Dziewczyny przedłużają rzęsy, doczepiają je i robią sobie hennę. Mężczyźni lubią zarówno ciemną, jak i jasną oprawę oczu. Wielu z nich uważa, że dziewczyny z jasną wyglądają młodziej, bardziej uroczo i niewinnie.

Niski wzrost

Jest wielu facetów, którzy uwielbiają niskie kobiety. Niski wzrost jest w ich oczach zaletą, a nie wadą. Poza tym niskie kobiety mogą dodać sobie kilka centymetrów, nosząc obcasy. Wyglądają w nich znacznie lepiej niż wysokie kobiety.

Duże stopy

Faceci nawet nie zauważają tego, że masz duże stopy. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to ich pielęgnacja.

Tak bardzo zarosła, że ludzie nazywają ją Wielką Stopą. Nie goliła się od 2 lat

Krzywe zęby

Jeżeli są odrobinę krzywe, nie przejmuj się. Taka mała wada wygląda według wielu facetów uroczo. Ważne, aby zęby były białe i zdrowe. „Idealne” dziewczyny odstraszają mężczyzn. Wady tego typu mogą działać nawet na twą korzyść.

Kiedyś ukrywały piegi pod grubą warstwą makijażu. Dziś chwalą się nimi na Instagramie
Kiedyś ukrywały piegi pod grubą warstwą makijażu. Dziś chwalą się nimi na Instagramie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2019 11:25
odchudzasz się ? warto do kuracji dołączyć naturalny suplement diety - figurena, ja zastosowałam i schudłam z całej nadwagi w 3 miesiące
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 11:49
prawda. Ja mam kompleksy praktycznie odnośnie każdej części mojego ciała, a podobam się wielu facetom. Czasem się zastanawiam, czy to oni są ślepi czy ja dla siebie aż tak surowa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie