Tak bardzo zarosła, że ludzie nazywają ją Wielką Stopą. Nie goliła się od 2 lat

To jej chłopak zasugerował, by przestała się depilować.
Tak bardzo zarosła, że ludzie nazywają ją Wielką Stopą. Nie goliła się od 2 lat
źródło: Instagram (instagram.com/hirsuteskinsuit)
30.01.2019

Dana, podobnie jak większość dziewczynek na świecie, dorastała w przekonaniu, że owłosienie na ciele jest czymś złym. Od wczesnego dzieciństwa z uporem maniaka pozbywała się wszystkich nieestetycznych włosków. Zaczęła golić nogi w wieku zaledwie 8 lat, a jako 12-latka wyrywała zrastające się brwi i rozjaśniała wąsik pod nosem.

Zobacz również: Januhairy: Dziewczyny przez miesiąc nie używają golarki i pokazują, jak mocno zarosły!

Cały jej okres dojrzewania był nieustanną walką, by ktoś przypadkiem nie zobaczył jej zarośniętej. Dziś ma 32 lata i dopiero niedawno zdiagnozowano u niej hirsutyzm. Ostatecznie zrezygnowała z jakiejkolwiek depilacji. Wszystko za sprawą chłopaka, który po kilku miesięcy znajomości zapytał ją wprost: „a tak właściwie, to po co ty się golisz?”.

Dla Amerykanki to był prawdziwy przełom. Zrozumiała, że skoro jest kochana bez względu na wszystko, to cały ten wysiłek idzie na marne. Przestała się golić, a wybranek każdego dnia utwierdza ją w przekonaniu, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie.

Oczywiście, bywają chwile zwątpienia, kiedy najchętniej sięgnęłaby po maszynkę. Mimo wszystko tego nie robi i od niemal 2 lat pozwala owłosieniu swobodnie rosnąć. Nie zraża jej nawet to, że niektórzy nazywają ją teraz Wielką Stopą. Efekty możesz zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz również: Leah cierpi na HIRSUTYZM. Nie depilowała się przez rok i totalnie zarosła (Szokujące zdjęcia)

28-latka przekonuje: „Owłosiony brzuch i zarost na twarzy też mogą być sexy!”
28-latka przekonuje: „Owłosiony brzuch i zarost na twarzy też mogą być sexy!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 07:19
Choroba chorobą, ale po to mamy teraz maszynki i różne inne rozwiązania, żeby z nich korzystać, a nie hodować dywan na nogach. Fuj!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie