Zmartwiona internautka pokazała "ciążę spożywczą". Takich reakcji się nie spodziewała!

Odzew, jaki wzbudziły jej zdjęcia przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.
Zmartwiona internautka pokazała "ciążę spożywczą". Takich reakcji się nie spodziewała!
Fot. Twitter.com @itsjustfatimah
23.01.2019

Idealnie płaski brzuch to marzenie wielu kobiet, ale to właśnie naszej płci jego wypracowanie przychodzi o wiele trudniej, niż mężczyznom. Kobiety o wiele częściej zmagają się z problemami wzdęć, które sprawiają, że brzuch staje się wypukły i odstający. Przyczyną takiego stanu rzeczy wcale nie musi być wyjątkowo obfity posiłek - równie dobrze może to spowodować PMS czy okres, albo nietolerancja pokarmowa. 

Zobacz również: Modelka fitness pochwaliła się „CIĄŻĄ SPOŻYWCZĄ”. I zyskała jeszcze więcej fanów!

Większość kobiet stara się ukryć wzdęty brzuch pod obszernymi ubraniami. Ale pewna influencerka z Londynu, Fatima Waheeb, podzieliła się w Internecie dwoma zdjęciami - płaskiego brzucha i brzucha po posiłku. “Na pewno nie jestem jedyną kobietą, która ma okropne wzdęcia i zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem nie jest w ciąży?” - napisała Fatima. Na odpowiedź na to pytanie nie musiała długo czekać. Okazało się, że to codzienność wielu kobiet, które zasypały Twittera swoimi brzuszkami w “ciąży spożywczej”. Dzięki temu internautki zwróciły uwagę na to, że drastyczna zmiana rozmiaru brzucha w ciągu zaledwie paru godzin to powszechna i naturalna sprawa, i że nie powinna być powodem to wstydu czy ukrywania. “Tak bardzo się cieszę, że wzdęcia są normalizowane” - podsumowała Fatima.  

A tobie zdarza się ciąża spożywcza?

Polecane wideo

Mają piękne, zgrabne pośladki... w całości pokryte rozstępami. Z dumą pokazują je na Instagramie
Mają piękne, zgrabne pośladki... w całości pokryte rozstępami. Z dumą pokazują je na Instagramie - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
garik (Ocena: 5) 29.01.2019 13:06
Może to komuś wydawać się zabawne i bezproblemowe, ale jest naprawdę uciążliwe w codziennym życiu. Przez mój IBS tak mi się zmieniał obwód brzucha, że w obcisłych sukienkach wyglądałam jak w ciąży. Dieta dietą, ale bardzo pomógł mi debutir z maślanem sodu. stosuję go już kilka miesięcy i widzę sporą poprawę. Skurcze są mniejsze, wzdęcia i bóle brzucha również. Teraz czuję się lepiej i nie wstydzę się rosnącego brzucha.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 08:56
Ludzie się już nawet wzdęciami chwalą? Rly?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 22:30
Mam to samo, elo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 19:42
Też mam ten problem. Jak wstaję rano to brzuch mam płaski, a po całym dniu wygląda jakbym była w ciąży. Ale w moim przypadku wpływ na to ma także zespół jelita drażliwego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 16:32
ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie