Konkurs: Wygraj suplementy piękna ♥

Zregenerują Twoje włosy, skórę i paznokcie!
Konkurs: Wygraj suplementy piękna ♥
Fot. Unsplash
29.01.2019

Wszystkie od czasu do czasu dobrze znamy te problemy. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie się rozdwajać, a skóra traci blask. Najskuteczniejszy sposób, by szybko wrócić do formy? Odpowiedni suplement diety. W sklepach i aptekach nie brakuje „pigułek piękna”, jednak warto spośród nich wybrać takie, które naprawdę nam pomogą.

W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie od marki Oleofarm. W zestawie znajdują się:

Skrzypolen z biotyną

Skrzypolen z biotyną zawiera aż 6 składników: ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę, cynk oraz aminokwasy siarkowe: L-metioninę i taurynę. Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego. Pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Wiesiołek


Wiesiołek charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasami z rodziny omega-6 są: kwas linolowy (LA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) zawarte w oleju z wiesiołka. Kwas linolowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.

Czarnuszka

       

Olej z czarnuszki charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasem tłuszczowym z rodziny omega-6 jest kwas linolowy (LA), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Warto wiedzieć, że w starożytności czarnuszka uchodziła za lek, który potrafi „wyleczyć wszystko prócz śmierci”. Nawet dzisiaj określa się ją mianem „złota faraonów”. Czarnuszka działa antybiotycznie, antywirusowo, antygrzybicznie i antybakteryjnie.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać trzy powyższe suplementy, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy czujesz się najpiękniejsza?

Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja@papilot.pl. Zatytułuj ją: Suplementy diety Oleofarm – Konkurs.

Nagrodzimy 3 najbardziej kreatywne wypowiedzi.

W treści maila nie zapomnij podać:

- swojego imienia i nazwiska,
- adresu zamieszkania,
- numeru telefonu dla kuriera
- oraz trzech oświadczeń:

A.„Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj suplementy piękna” i akceptuję jego treść w całości.”

B.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj suplementy piękna”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj suplementy piękna”.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 stycznia do godziny 11:00. Wyniki ogłosimy 31 stycznia 2019 roku.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Kiedyś ukrywały piegi pod grubą warstwą makijażu. Dziś chwalą się nimi na Instagramie
Kiedyś ukrywały piegi pod grubą warstwą makijażu. Dziś chwalą się nimi na Instagramie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2019 09:39
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 09:22
super!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie