Przez lata nienawidziły pokazywać się z profilu. Wszystko z powodu gigantycznych nosów

Są dla siebie bardzo krytyczne.
Przez lata nienawidziły pokazywać się z profilu. Wszystko z powodu gigantycznych nosów
źródło: Instagram (instagram.com/elsa.coll, instagram.com/tangirinadream)
21.01.2019

To jedna z najczęściej operowanych części ciała. Zdecydowanie wygrywa z biustem czy pośladkami. Zabiegom poddawane są już nastolatki, bo taki defekt może skutecznie odebrać resztki pewności siebie i utrudnić życie. Na pewnym etapie chyba każdy z nas miał coś do zarzucenia swojemu nosowi.

Zobacz również: Chirurg oszpecił ponad 40 osób. Jego ofiary pokazały swoje zdeformowane twarze

Zazwyczaj kompleks na jego punkcie nie ma racjonalnego wytłumaczenia i wynika z zaburzonego obrazu własnego ciała. Ale bywa i tak, że defekt jest naprawdę widoczny gołym okiem. Autorki tych selfie doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego na co dzień robią wszystko, by nie pokazywać się z profilu.

W ramach akcji #sideprofileselfie postanowiły jednak zmierzyć się ze swoją największą bolączką. Pokazały krzywe, przerośnięte, długie i nieproporcjonalne nosy. Nie tylko po to, by dodać innym pewności siebie. Dla nich samych to forma autoterapii, aby wreszcie polubić własne odbicie w lustrze. W galerii zobaczysz najbardziej jaskrawe przykłady.

Zobacz również: Kształt brwi zdradza, jaką będziesz żoną i kochanką. Faceci mają swój ulubiony typ

Miała spłaszczoną twarz i krzywy nos. Po usunięciu deformacji... zachwyca urodą!
Miała spłaszczoną twarz i krzywy nos. Po usunięciu deformacji... zachwyca urodą! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Ulka (Ocena: 5) 23.01.2019 23:02
Doskonale je rozumiem. Sama miałam ogromny kompleks na punkcie swojego ogromnego nosa. Dlatego też zdecydowałam się na operację plastyczną. Wybrałam dobrego chirurga, dr Annę Olender i dzięki niej czuję się pięknie. Naprawdę zmieniła się moja twarz:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie