Modelka plus-size pozowała publicznie w bikini. Spodziewała się hejtu, ale te komentarze ją zszokowały!

I wcale nie chodzi o komentarze na temat jej wagi. Przechodnie skupili się na czymś zupełnie innym.
Modelka plus-size pozowała publicznie w bikini. Spodziewała się hejtu, ale te komentarze ją zszokowały!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/glitterandlazers/)
14.01.2019

Anna O’Brien jest jedną z najpopularniejszych modelek plus-size. 33-letnia Amerykanka prowadzi konto na Instagramie o nazwie @glitterandlazers, gdzie obserwuje ją ponad 300 tys. fanów. Mimo potężnej nadwagi O’Brien regularnie chwali się w Internecie podkreślającymi krągłości stylizacjami. Nie stroni też od pozowania w bardzo skąpych strojach, w tym w strojach kąpielowych. Tym samym modelka walczy z postrzeganiem osób z nadwagą i przekonuje, że każdy - bez względu na rozmiar - ma prawo nosić to, co chce. 

Zobacz również: Im więcej waży, tym bardziej się obnaża (OSTRZEŻENIE - w środku szokujące zdjęcia w BARDZO SKĄPYM BIKINI!) 

Wobec takiego światopoglądu naturalnym krokiem Anny O’Brien było wzięcie udziału w sesji fotograficznej w samym centrum Nowego Jorku. Modelka pozowała na Times Square w samym bikini, a wokół przechodziły tłumy ludzi. O’Brien wyznała na Instagramie, że była przygotowana na złośliwe komentarze i nachalny wzrok gapiów, ale to, co ją spotkało, zszokowało ją do głębi. Chodzi o mężczyzn, którzy głośno kierowali pod jej adresem teksty natury seksualnej. “Najbardziej ironiczne w tym wszystkim było to, że z mojej prawej strony stały dwie prawie nagie kobiety pokryte farbą do ciała, a jednak nikt nie miał potrzeby krzyczeć do nich, co zrobiliby z jej ciałami. Ale rzeczy, które powiedzieli do mnie, kobiety plus-size w bikini, były tak drastyczne, że zrobiło mi się niedobrze. Jeden z mężczyzn powiedział, że ma prawo tak mówić, bo “kobiety plus-size nie wiedzą, że ktoś chce je p...” - napisała Anna O’Brien na Instagramie. 

Zobacz zdjęcia stylizacji Anny O’Brien, która wywołała takie komentarze. Rzeczywiście jest tak kontrowersyjna? 

Polecane wideo

Ona jest piękna, jego ciało wykrzywia choroba. Mimo to kochają się i chwalą miłością w Internecie
Ona jest piękna, jego ciało wykrzywia choroba. Mimo to kochają się i chwalą miłością w Internecie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2019 10:03
mój wybór padła na suplement figurena ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie