7 rzeczy, których nie wolno trzymać w łazience, a my to robimy

Taka bezmyślność grozi ich uszkodzeniem.
7 rzeczy, których nie wolno trzymać w łazience, a my to robimy
Fot. Unsplash
12.01.2019

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie niektórych produktów. Możemy sobie poważnie zaszkodzić, nawet o tym nie wiedząc. W tym przypadku szczególną uwagę trzeba zwrócić na łazienkę. Ląduje w niej wiele rzeczy, których nie powinno tam być.

5 zasad prawdziwej kosmetycznej minimalistki

Nie w każdej łazience jest okno i dobra wentylacja. Co zatem idzie, panują w niej doskonałe warunki do rozwoju drobnoustrojów, które pokrywają rzeczy. Rezultat, jak można się domyślić, nie będzie korzystny dla naszego zdrowia i wyglądu.

Dowiedz się, czego pod żadnym pozorem nie wolno trzymać w łazience.

Perfumy

Perfumy ulegają zepsuciu. Może się zmienić ich zapach i kolor. Dzieje się to na przykład wtedy, gdy mija ich termin ważności mieszczący się w przedziale 12-36 miesięcy. Perfumy mogą się też zepsuć z innego powodu. Na przykład nieodpowiedniego przechowywania. Jeżeli chcesz tego uniknąć, nie trzymaj ich w łazience. Nie sprzyja im zbyt wysoka albo zbyt niska temperatura, jej wahania i wilgotność, czyli to wszystko, co znajdziemy w łazience.

Lakiery do paznokci

Zmiana temperatur działa na nie niekorzystnie. Zaczynają gęstnieć. Co zatem idzie, nie będziesz ich długo używać.

Książki

Niektóre kobiety lubią czytać w wannie. Książki, które aktualnie przerabiają, pozostawiają wtedy w łazience. Wtedy stopniowo przenika je wilgoć. Nabierają objętości i zaczynają brzydko pachnieć. Przechowując je w łazience, niszczysz je.

Niesamowite metamorfozy: Jak wizyta u fryzjera, wizażysty i stomatologa może zmienić kobietę?

Pędzle do makijażu

Która z was zapomina o ich regularnym oczyszczaniu? Prawdopodobnie większość. Wilgotne, zabrudzone pędzle w wilgotnym powietrzu stają się doskonałym siedliskiem dla rozwoju bakterii. Potem razem z nimi nakładasz kosmetyk na twarz.

Kremy o naturalnym składzie

Produkty naturalne psują się szybciej, dlatego jeżeli posiadasz kremy o naturalnym składzie, nie trzymaj ich w łazience. Często dochodzi w niej do zmiany temperatur, a to nie sprzyja utrzymaniu właściwości naturalnych składników.

Januhairy: Dziewczyny przez miesiąc nie używają golarki i pokazują, jak mocno zarosły!

Lekarstwa

Zasada jest taka sama jak w przypadku kremów o naturalnym składzie i perfum. Wysoka temperatura i wilgotność sprawiają, że leki tracą swoje właściwości.

Telefon

Niektóre osoby nie rozstają się z nim nawet na chwilę, ale wilgotność może go uszkodzić. A jeżeli zapomnisz o odłączeniu go od ładowarki, grozi ci nawet porażenie prądem. Telefon może też spaść i roztrzaskać się, jeżeli umieścisz go w nieodpowiednim miejscu. Tym bardziej, gdy przykryjesz go stertą ubrań albo innych produktów. Czy warto tak ryzykować?

Polecane wideo

Ślicznotki z Internetu bez retuszu. Smutna prawda wyszła na jaw
Ślicznotki z Internetu bez retuszu. Smutna prawda wyszła na jaw - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.5 / 5
Marlena (Ocena: 1) 13.01.2019 09:17
Kolejna porcja idiotyzmow (oprocz tego o telefonie,co jak najbardziej popieram ) A juz pisanie,z e perfumom nie sprzyja zbyt wysoka temperatura ( biedni ci Wlosi ,Hiszpanie ,Francuzi,nic o tym nie wiedza)oraz wilgotniosc ,to szczyt.Co ma wilgotnosc tumany do produktow szczelnie zamknietych w szkle??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2019 13:58
Dzięki papilocie,ze mówisz nam żeby nie trzymać telefonu w łazience ????
odpowiedz
anal (Ocena: 5) 12.01.2019 09:12
dodałbym jeszcze: kondomy, dilda, wibratory, kulki analne, różnego rodzaju lubrykaty i żele ?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 12.01.2019 08:48
Było już coś podobnego.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie