Ślicznotki z Internetu bez retuszu. Smutna prawda wyszła na jaw

Zanim wpadniesz w kompleksy, zobacz zdjęcia przed obróbką.
Ślicznotki z Internetu bez retuszu. Smutna prawda wyszła na jaw
źródło: 4tololo.ru
31.12.2018

Coraz głośniej mówi się o potrzebie powrotu do naturalności. Zaczynamy mieć dosyć sztuczności, która otacza nas ze wszystkich stron. Wyretuszowane zdjęcia modelek, celebrytek i blogerek wpędzają nas w coraz większe kompleksy. Nawet wtedy, gdy zdajemy sobie sprawę, że ich uroda to w dużej mierze zasługa programu graficznego.

Zobacz również: „Ciało bogini i twarz KLAUNA”. Internauci bezlitośni dla influencerki z milionem fanów

Jednak gdy patrzymy na te szokujące zdjęcia - zaczynamy doceniać delikatny retusz gwiazd. Okazuje się, że poprawki mogą pójść o wiele dalej. To nie tylko zagęszczone włosy, wyrównany koloryt skóry czy zabranie kilku zbędnych kilogramów. Niektórzy idą o krok dalej i tworzą siebie od nowa. Najgorsze jest to, że zazwyczaj nie mamy nawet porównania.

Zobacz prywatne osoby, które skorzystały z usług grafika komputerowego. Nie po to, by ukryć niedoskonałości, ale zmienić w sobie wszystko. W rzeczywistości wcale nie są takie idealne, o czym przekonasz się przeglądając galerię

Zobacz również: Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki. Wystarczyła drobna zmiana

Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki
Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.12.2018 15:10
jest taka strona ugly pretty liar - i po polsku i angielsku. mnie już nic nie zdziwi :D ale nie dziwie się niektórym maszkarom, chociaż w sieci ktoś im prawi komplementy - zamiast po nich jechać, spróbujmy zrozumieć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie