Co zrobić, żeby Twoje ciało było bardziej kobiece?

Musisz zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii.
Co zrobić, żeby Twoje ciało było bardziej kobiece?
Fot. Unsplash
07.12.2018

Każde kobiece ciało jest piękne – o ile właścicielka o nie dba. Największe znaczenie pod tym względem ma zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, ale wskazane są również zabiegi pielęgnacyjne. To właśnie dzięki nim skóra jest miękka, nawilżona i ma piękny odcień.

„Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki

Jeżeli chodzi o kształty, jesteśmy w stanie znacznie poprawić te, którymi obdarzyła nas natura. Co prawda przykładowo jedne kobiety są posiadaczkami wąskiej talii i szerokich bioder, a inne nie, ale nie jest to powód do użalania się nad sobą i postawy rezygnacji. Przede wszystkim trzeba pamiętać o samoakceptacji i pracować wytrwale nad wyglądem, a znacznie go poprawimy.

Oto wskazówki, które pomogą uzyskać efekt kobiecego ciała. Sporządził je portal allwomenstalk.com.

Zadbana górna część ciała

Podobno ma bardzo duże znaczenie w ocenie kobiecości i wcale nie chodzi o wielkość biustu. Przede wszystkim liczą się szczupłe, ładnie wyrzeźbione plecy i uniesione piersi. Nad tymi pierwszymi możesz popracować na siłowni. Jeżeli chodzi o drugą kwestię, inwestuj w dobre staniki. Takie, które nie tylko ładnie wyglądają i podnoszą twoje piersi, ale również zapewniają im stabilność.

Wąska talia

Kobiety z wąską talią są atrakcyjniejsze dla mężczyzn niż te, u których jest słabo zaznaczona. Wykonuj zatem ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha i dbaj o dietę. Wierz nam – takie połączenie potrafi zdziałać cuda. Nie licz jednak na natychmiastowy efekt.

Nie uwierzysz, co ukrywa za telefonem. To źródło jej ogromnych kompleksów

Płaski brzuch

W osiągnięciu efektu pomoże ci zbilansowana dieta oraz odpowiednie ćwiczenia. Nie skupiaj się wyłącznie na brzuszkach. Wskazana są również ćwiczenia rozciągające i aerobik. Dzięki nim zyskasz nie tylko ładny brzuch, ale również piękną postawę. To, w jaki sposób się poruszasz, także ma duże znaczenie. Można mieć mniej i bardziej elegancką postawę ciała.

Piękne uda i biodra

Zarówno jedne, jak i drugie uchodzą za symbol kobiecości. Musisz zatem zadbać, aby były jędrne i smukłe. Pomogą ci w tym takie ćwiczenia jak podskoki, przysiady, wykroki i wymachy nóg.

Na czole, nosie czy policzkach? Miejsce skórnych niedoskonałości zdradza prawdę o twoim zdrowiu

Pośladki

Nie można również zapominać o tej części ciała. Powinny być ładnie wyrzeźbione. Pomogą ci w tym m. in. ćwiczenia polegające na odwodzeniu ugiętej nogi w pozycji klęku podpartego oraz robienie wypadów do przodu. Na YouTubie znajdziesz jeszcze wiele innych, które pomogą ci uzyskać efekt, o jakim marzysz.

W dobitny sposób pokazała, jak zmieniają się kanony kobiecego piękna
W dobitny sposób pokazała, jak zmieniają się kanony kobiecego piękna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
milen (Ocena: 5) 20.01.2019 13:12
JA bardzo dobrze czuje sie po zabiegach elektrostymulacji w estetyka day spa. Wypróbujcie sobie!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2018 16:31
Moje ciało jest kobiece, bo jestem kobietą.
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 07.12.2018 13:30
Ja mam radę dla Polek. Po prostu tyle nie jedzcie... A nie będzie wyglądać jak ludziki michelin.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie