W dobitny sposób pokazała, jak zmieniają się kanony kobiecego piękna

Udowodniła jedno: pogoń za “ideałem” to bzdura!
W dobitny sposób pokazała, jak zmieniają się kanony kobiecego piękna
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blogilates/)
29.11.2018

Chyba nie ma na świecie kobiety, która nie marzyłaby o idealnej sylwetce. Jest tylko jeden problem - jak właściwie wygląda sylwetka idealna? Dla jednych będzie to filigranowa figura, dla innych długie, szczupłe nogi i duży biust, a dla jeszcze innych szerokie, zaokrąglone biodra i duże wcięcie w talii. Nie sposób mieć takie ciało, które zachwyciłoby dosłownie wszystkich.

Zobacz również: To właśnie ten typ kobiecej figury pociąga mężczyzn najbardziej! Jest jedno „ale”...

Prawda jest taka, że kiedy kobiety zostawiają na siłowni pot, krew i łzy, próbując wypracować idealnie płaski brzuch i spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej z ud, kanony tego, co jest uznawane za piękne i seksowne właśnie się zmieniają. W związku z powyższym co z tego, że po miesiącach zmagań i wyrzeczeń wypracujesz “idealne ciało”, skoro za chwilę kanony kobiecego piękna znów ulegną zmianie i to, co 5 minut temu było seksowne, dziś nie będzie robiło na nikim wrażenia?

Aby uświadomić wszystkim kobietom, że naprawdę nie warto za wszelką cenę dostosowywać się do nierealnych wzorców tego, co jest uważane za idealne i seksowne, pewna blogerka i instruktorka fitness postanowiła pokazać, jak na przestrzeni lat zmieniały się kanony kobiecego piękna. Ten projekt w dobitny sposób pokazuje nam wszystkim, że pogoń za “ideałem” to jedna wielka bzdura!

 

Polecane wideo

Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem!
Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.25 / 5
Hp i PM (Ocena: 5) 29.11.2018 21:26
Hej, czy ktoś z was czyta czasem fanficki Harry’ego Pottera na forum Mirriel?:) polecam Harry Potter i płomień miłości. Wystarczy wpisać w google. Opowiadanie jest przekomiczną prowokacją z której wszyscy forumowicze robią sobie jaja. Kilka cytatów z opowiadania: ,,Jennifer miała szesnaście lat i zeszła na śniadanie” ,,Lord Voldemop” ,,W pociągu było fajnie i lux był wyścielany czerwonym pluszem nazywał się Syriusz” ,,Różdżkę pomógł jej wybrać bardzo miły duży pan z innym miłym panem co był tak naprawdę psem i był bardzo przystojny”
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 29.11.2018 15:05
Jesteście nie konsekwentni. Z jednej strony pokazujecie takie artykuły o samooakceptacji i aby nie wierzyć współczesnym kanonom mody, a za chwilę widnieje artykuł: "Faceci uznali tą blogerke za ideał" " ta fitmodelka ma idealne wymiary" "co zrobić aby mieć takie kształty" zastanówcie się...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie