KONKURS: Wygraj Play Skin – maseczkę, którą aktywuje się smartfonem!

Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie.
KONKURS: Wygraj Play Skin – maseczkę, którą aktywuje się smartfonem!
Fot. mat. prasowe
11.12.2018

Niedawno pisałyśmy o rewolucyjnej maseczce Play Skin® rewolucyjny produkt pielęgnacyjny, który oferuje zaskakujące rezultaty już po 10–minutowym, komfortowym zabiegu w domu lub gabinecie. Play Skin® oferuje efektywność hydrożelowej maseczki upiększającej ze stymulującym i rozluźniającym efektem mikroprądów o bardzo niskim natężeniu, pochodzących z Twojego smartfona.

Podstawowymi składnikami maski do twarzy są herbata chińska (Camellia Sinensis) o działaniu przeciwstarzeniowym, nawilżającym, łagodzącym, antybakteryjnym, przeciwdziała wolnym rodnikom, zawiera witaminy, kwas hialuronowy dla efektu napięcia i nawilżenia oraz koenzym Q10, który jest naturalnym antyoksydantem. Na koniec zabiegu stosuje się krem Play Skin® z kwasem glikolowym i teprenonem o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych.

Publikacja na temat tej rewolucyjnej maseczki spotkała się z tak dużym zainteresowaniem z waszej strony, że wspólnie z marką postanowiłyśmy przygotować dla was konkurs.

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Przed jakim ważnym wydarzeniem użyłabyś maseczki Play Skin® i dlaczego?

Swoją odpowiedź wyślij na adres [email protected]. W tytule wiadomości wpisz KONKURS PLAY SKIN, a w treści maila nie zapomnij podać:

- swojego imienia i nazwiska
- adresu i numeru telefonu dla kuriera
- trzech poniższych oświadczeń:

A .„Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj Play Skin – maseczkę, którą aktywuje się smartfonem!” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj Play Skin – maseczkę, którą aktywuje się smartfonem!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj Play Skin – maseczkę, którą aktywuje się smartfonem!”.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 12 grudnia do godziny 17:00. Wybierzemy trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Polecane wideo

Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna”
Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna” - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 10:18
wysłałam!!
odpowiedz
Bebe (Ocena: 5) 05.12.2018 10:02
jestem ciekawa tej maseczki, czy to faktycznie działa. Chętnie bym przetestowała na sobie XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 10:02
zgłoszenie poszło, może tym razem się uda!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 08:38
Rozmiar szlafroka? XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie