Co robić, aby mieć BIAŁE ZĘBY? 7 domowych sposobów

Efekty zobaczysz bardzo szybko!
Co robić, aby mieć BIAŁE ZĘBY? 7 domowych sposobów
Fot. Unsplash
23.09.2018

To niekoniecznie paski wybielające czy wybielające pasty do zębów są najbardziej skuteczne w przywracaniu zębów do świetnego stanu. Czasami mniej oczywiste metody okazują się lepsze, zwłaszcza te naturalne. Obecnie coraz częściej ludzie zwracają się ku takim produktom i metodom. Nie tylko mają dość chemii. Widzą wspaniałe efekty. Dziś przyjrzyjmy się naturalnym metodom wybielania zębów.

One miały chyba NAJBRZYDSZE ZĘBY na świecie! A dziś... (WOW!)

Skórka od banana

Najpierw umyj zęby, a potem pocieraj je wewnętrzną częścią przez dwie minuty. Najlepiej użyj do tego skórki od dojrzałego banana. Zawiera najwięcej potasu. Stosuj się do tego zalecenia dwa razy dziennie – rano i wieczorem. To bezpieczna metoda, gdyż nie ściera szkliwa. Jeżeli masz kamień nazębny, pocieraj zęby dłużej.

Soda oczyszczona

Wymieszaj w pojemniku pastę do zębów z odrobiną sody oczyszczonej. Myj zęby tak przyrządzoną mieszanką co najmniej raz dziennie.

Ogranicz picie kawy

Kawa źle wpływa na wygląd zębów. Sprawia, że stają się pożółkłe i robią się na nich przebarwienia. Ogranicz picie kawy. Jeżeli to zadanie cię przerasta, możesz ją pić przez słomkę. Dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu z zębami.

Jedz truskawki

Truskawki zawierają nasiona, które oczyszczają zęby. To m. in. dlatego warto je jeść. Wystarczy pół szklanki truskawek dziennie.

Wykorzystaj kurkumę

Chociaż jej kolor nie wskazuje na właściwości wybielające, kurkuma pięknie wybieli twoje zęby. Najpierw umyj je pastą, a potem nałóż na szczoteczkę grubą warstwę kurkumy. Wyszoruj nią solidnie zęby. Żeby zobaczyć efekt, musisz to robić 3 razy dziennie przez 3 tygodnie.

Myj zęby po każdym posiłku

Nie da się ukryć, że dzięki temu poprawisz nie tylko wygląd swoich zębów, ale także ochronisz je przed próchnicą. Możesz zabierać ze sobą szczoteczkę do szkoły albo pracy.

Co mówią o Tobie zęby? Ich kształt zdradza wszystko!

Pij sok z cytryny

Możesz dodawać go do herbaty albo wody. Kwas askorbinowy ma właściwości wybielające. Odradzamy pocieranie cytryną zęby. Użyj lepiej skórki od banana.

Polecane wideo

10 najbardziej apetycznych zdjęć Weroniki Bielik. Najpiękniejsza z Polek?
10 najbardziej apetycznych zdjęć Weroniki Bielik. Najpiękniejsza z Polek? - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
MójKutasSmakujeNajlepiej (Ocena: 5) 23.09.2018 09:31
chcesz mieć zęby jak kryształy? spijaj spermę z mojej pały
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie