Urodę jednak można sobie kupić. Te ślicznotki niedawno straszyły wyglądem

Ich idealne twarze nie są zasługą dobrych genów, ale chirurgii plastycznej.
Urodę jednak można sobie kupić. Te ślicznotki niedawno straszyły wyglądem
źródło: thedigitalspy.com
18.09.2018

Ujawnienie zdjęć z przeszłości to coś, czego boi się wiele gwiazd. Zwłaszcza tych, które przeszły radykalną metamorfozę w nie do końca naturalny sposób. Porównanie starych i aktualnych fotografii może być ewidentnym dowodem na korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej.

Zobacz również: Blogerka wmawia fankom, że jej piersi urosły z miseczki C do E... dzięki diecie

Chociaż te filipińskie celebrytki są dla większości z nas postaciami całkowicie anonimowymi - ich przemiany dobitnie pokazują, że w dzisiejszych czasach urodę można sobie po prostu kupić. Za odpowiednią opłatą specjaliści mogą zmienić nas nie do poznania.

One zmieniły w sobie niemal wszystko. Dzięki różnego rodzaju zabiegom upiększającym wyglądają olśniewająco, ale niesmak i tak pozostaje. Cel nie zawsze uświęca środki. Według komentatorów to najzwyklejsze oszustwo.

Zanim wpadniesz w kompleksy, że nie wyglądasz jak podziwiana gwiazda - zobacz zdjęcia w naszej galerii. To naprawdę te same osoby.

Zobacz również: Przez lata wszyscy śmiali się z jej krzywej twarzy. Już tak nie wygląda

Stare zdjęcia ślicznotek z Instagrama. Kiedyś nie były takie piękne
Stare zdjęcia ślicznotek z Instagrama. Kiedyś nie były takie piękne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Kareni (Ocena: 5) 20.09.2018 00:54
Z tym kupowaniem urody nie przesadzałabym, bez przesady. Sama poprawiłam co nieco i jasne, zmieniło to mój wizerunek, ale też nie uważam, żebym zapłaciła za urodę, bo zmieniłam sobie kształt nosa. Bardzo dziękuję dr Annie Olender, bo naprawdę spełniła moje marzenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.09.2018 07:28
Tak, straszyły, wmawiajcie dalej młodym dziewczynom, że jak się nie zoperują i nie zrobią szpachli na twarzy to są do niczego. Brawo!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie