KONKURS: Wygraj pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie!

Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie.
KONKURS: Wygraj pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie!
11.09.2018

Suplementy diety. Półki w aptekach, drogeriach czy sklepach spożywczych uginają się pod ich ciężarem. Możemy znaleźć specyfiki absolutnie na wszystko, począwszy od problemów z cerą czy włosami, a na wzmocnieniu organizmu kończąc. Polacy dosłownie zakochali się w „suplementach piękna”, bo ich prawidłowe stosowanie (zgodnie ze wskazówkami zawartymi na ulotce dołączonej do opakowania) jest jak najbardziej wskazane i może nam pomóc.

W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie od marki Oleofarm. W zestawie znajdują się:

Czarnuszka – kapsułki i olej tłoczony na zimno

W starożytności uchodziła za lek, który potrafi „wyleczyć wszystko prócz śmierci”. Nawet dzisiaj określa się ją mianem „złota faraonów”. Czarnuszka działa antybiotycznie, antywirusowo, antygrzybicznie i antybakteryjnie.
Olej z czarnuszki można stosować na różne sposoby. Aplikowany na włosy zapewni im blask i zdrowie, a stosowany w kuchni – pomoże w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Wiesiołek – kapsułki

Dawniej wiesiołek nazywany był „świecą nocy”, ponieważ otwiera swoje kwiaty w ciemności i zamyka je za dnia. Jego właściwości prozdrowotne są naprawdę imponujące: obniża ryzyko wystąpienia miażdżycy naczyń krwionośnych, neutralizuje zespół napięcia przedmiesiączkowego, zmniejsza częstotliwość występowania migren. Do tego zmniejsza stres, wspomaga koncentrację i wpływa na wygląd skóry – dzięki niemu jest napięta i dłużej zachowuje swoją młodość.

Skrzypolen z biotyną – kapsułki

Skrzypolen z biotyną zawiera aż 6 składników: ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę, cynk oraz aminokwasy siarkowe: L-metioninę i taurynę. Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego. Pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Co trzeba zrobić, aby wygrać powyższy pakiet suplementów? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Co sprawia, że czujesz się piękna?

Swoją odpowiedź wyślij na adres [email protected]. Zatytułuj ją: Suplementy diety – Konkurs.

 

Nagrodzimy 3 najbardziej kreatywne wypowiedzi.

W treści maila nie zapomnij podać:
- swojego imienia i nazwiska,
- adresu zamieszkania,
- numeru telefonu dla kuriera
- oraz trzech oświadczeń:

A.„Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie!” i akceptuję jego treść w całości.”

B.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj pakiet suplementów na piękne włosy, skórę i paznokcie!”.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 12 września do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy 14 września 2018 roku.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
mojeULUBIONE2018 (Ocena: 5) 19.09.2018 12:38
Skrzyp mi nie pomaga. Wiesiołek i czarnuszka są świetne. z Czarnuszki i z Konopi mam 2 oleje z konopiafarmacja pl . I na trądzik mam z tamtąd mydło z kurkumą i rokitnikiem <3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2018 10:08
znajoma wcierała olej z czarnuszki we włosy i bardzo zachwalała efekt
odpowiedz

Polecane dla Ciebie