Odkurzacz do wągrów - urządzenie, które pokochasz od pierwszego razu

Teraz można go kupić o połowę taniej.
Odkurzacz do wągrów - urządzenie, które pokochasz od pierwszego razu
Fot. Unsplash
01.09.2018

Mikrodermabrazja to zabieg, który zyskał ogromną popularność wśród kobiet. Dzięki niemu mogą oczyścić twarz. Na powrót staje się ona czysta i promienna. Mikrodermabrazję szczególnie doceniają kobiety ze skórą tłustą i mieszaną. To właśnie one najczęściej zmagają się z okropnym defektem skóry – wągrami.

Kształt pępka ma znaczenie. Zdradza, jaki masz charakter i ile lat będziesz żyć

Wągry to nieestetyczne czarne plamki, które przeważnie pokrywają nos. W niektórych przypadkach także inne części twarzy – nawet policzki. Powstają w wyniku nagromadzenia się łoju oraz martwych komórek naskórka. Gdy dochodzi do utlenienia sebum, zaczyna ono ciemnieć. Stąd właśnie biorą się czarne kropki.

Niektóre kobiety wyciskają je własnoręcznie. Tylko jakaś część decyduje się udać na zabieg do salonu kosmetycznego. Niestety wyciskanie zaskórników nie przyniesie dobrego efektu. Dotykanie twarzy sprawia, że nieczystości przenoszą się na inne obszary twarzy. Poza tym najbardziej skuteczna jest mikrodermabrazja.

Z pryszczy na twarzy można sporo wyczytać. Ich umiejscowienie zdradza, co Ci dolega

Kobiety na pewno ucieszy wiadomość, że mogą wykonać ją w domu, samodzielnie, za pomocą odkurzacza do wągrów. Pod tą zabawną nazwą kryje się zestaw do domowej mikrodermabrazji. Jego zaletą są rozmiary – świetnie nadaje się także na podróż oraz ma możliwość regulowania mocy.
Regularna cena takiego zestawu wynosi ponad 200 zł, ale obecnie na Allegro można go kupić za 118,90 zł.

Źródło: polki.pl
 

Polecane wideo

Trudno uwierzyć, że to siostry. Pokazały, jak różnią się ich ciała
Trudno uwierzyć, że to siostry. Pokazały, jak różnią się ich ciała - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2018 07:17
Manualne oczyszczanie skóry (ręcznie, czy też za pomocą takiego użądzenia) to najgorsze co można zafundować skórze. Zwłaszcza jak się używa takiego chińskiego sprzętu bez nazwy. Dziewczyny, nie ryzykujcie swoją skórą!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2018 04:48
Trzeba dodać, że nie każdy może sobie zrobić taką mikrodermabrazję, bo można sobie zaszkodzić np. Osoby z widocznymi naczynkami na twarzy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie