KONKURS: Zdradź nam sposób na letnią pielęgnację i wygraj elektryczny pilnik do stóp Remington!

Pożegnaj się z problemem suchych stóp raz na zawsze i ciesz się cudowną letnią aurą!
KONKURS: Zdradź nam sposób na letnią pielęgnację i wygraj elektryczny pilnik do stóp Remington!
Fot. Unsplash
16.08.2018

Piękna opalenizna swoją drogą, ale każda z nas zna ten ból, kiedy nasze stopy są popękane od słonej wody albo całodniowego zwiedzania pięknych miejsc w niewygodnych sandałach. Pod koniec wyjazdu nie możemy patrzeć na nasze stopy i pokazywanie ich światu jest ostatnią rzeczą, na jaką mamy ochotę. Tymczasem zależy nam, aby wyglądać doskonale w każdej sytuacji, szczególnie podczas podróży, kiedy odsłaniamy więcej ciała. I mimo że przeraża nas myśl o dodatkowym bagażu albo wypchanej walizce, nie wyobrażamy sobie wyjazdu bez sprzętów, które codziennie ratują nasz wygląd przed osobistą klęską. Niestety często wszystkie te urządzenia nie tylko zajmują mnóstwo miejsca, ale też całkiem sporo ważą.

Na szczęście istnieją mniejsze i bardziej poręczne odpowiedniki sprzętów pielęgnujących nasze ciało, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Ostatnio w nasze ręce wpadł elektryczny bezprzewodowy pilnik do stóp Perfect Pedi CR6000 marki Remington do stosowania na sucho i mokro. To niewielkie urządzenie uwolniło sporo miejsca w naszej walizce na rzecz dodatkowych sukienek i kolejnej pary butów!

Efekt? Jakbyśmy właśnie wyszły z salonu kosmetycznego! Pilnik łagodnie i skutecznie wygładza twardą, suchą i popękaną skórę, dzięki czemu stopy odzyskują swoje piękno i miękkość. Antypoślizgowy, miękki w dotyku uchwyt zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem zarówno na mokro, jak i na sucho. Urządzenie posiada też dodatkową nakładkę z pilnikiem do pedicure – to idealne rozwiązanie w podróży, kiedy łatwo o zahaczenie gdzieś paznokciem z naszą wakacyjną hybrydą.

Pilnik możemy łatwo dostosować do naszych indywidualnych potrzeb dzięki dwóm ustawieniom prędkości i dwóm precyzyjnym stożkowym nakładkom: gruboziarnistej oraz bardzo gruboziarnistej. Dzięki kształtowi i teksturze z łatwością dotrzemy do trudno dostępnych miejsc. Co więcej, usuniemy wyłącznie suchą i popękaną skórę, pozostawiając zdrowe obszary bez uszkodzeń.

Zmywalna, antybakteryjna ochrona na głowicy zapewnia możliwość wielokrotnego użycia urządzenia, a pojedyncze ramię pozwala na większą widoczność obszaru docelowego, dzięki czemu wyrównanie, usunięcie i wygładzenie twardego naskórka jest wyjątkowo precyzyjne. Dodatkowa nakładka w postaci szczotki do złuszczania z naturalnym włosiem przeznaczona jest do masażu stóp i dolnych części nóg – to właśnie ono zapewnia skórze jedwabistą gładkość i delikatność.

Absolutnym hitem jest według nas ergonomiczny zestaw do manicure i pedicure MAN3000. Przebija wszystkie inne tego rodzaju urządzenia dzięki przystępnej cenie, oświetleniu LED i łatwości użytkowania.

 

A teraz to, na co z pewnością wszyscy czekacie!

 

KONKURS!

Jesteśmy ciekawe, jakie są Wasze sposoby na letnią pielęgnację stóp. Podzielcie się nimi, pisząc do nas na redakcja@papilot.pl

Autorki trzech najciekawszych odpowiedzi otrzymają pilnik do stóp Perfect Pedi CR6000 marki Remington!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 14 sierpnia do godziny 23:59. Z laureatkami skontaktujemy się mailowo.

W treści maila nie zapomnijcie podać: swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Aby Wasze zgłoszenie zostało uznane, w mailu zawrzyjcie również trzy poniższe oświadczenia:

A.„Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Weź udział w konkursie i wygraj elektryczny pilnik do stóp Remington” i akceptuję jego treść w całości.”

B.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Weź udział w konkursie i wygraj elektryczny pilnik do stóp Remington”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Weź udział w konkursie i wygraj elektryczny pilnik do stóp Remington.”

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem konkursu – pobierzecie go TUTAJ.

Powodzenia!

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 12:19
Moim jedynym skutecznym sposobem jest wizyta u podologa. Chodzę do Instytutu Podologicznego w Tarnowie, tam świetnie zawsze się mną zajmują :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2018 13:42
Kiedy będą wyniki? :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 11:59
ten pilnik to jest zbawienie dla stóp. Mi nigdy kremy nie pomagały, dopiero elektryczny pilnik mi ładnie zmiękczył stopy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie