9 zalet posiadania małych piersi

Jeżeli Ty też takie masz, jesteś szczęściarą.
9 zalet posiadania małych piersi
Fot. Unsplash
18.07.2018

Małe piersi są jedną z najczęstszych przyczyn kompleksów u kobiet. Każda chce być piękna i seksowna, a z tymi przymiotami kojarzy się duży, jędrny biust. Potwierdzają to spojrzenia mężczyzn. Nie da się ukryć, że najczęściej lgną do posiadaczek dużych atrybutów. Poza tym od zawsze duży biust i szerokie biodra kojarzyły się z kobiecością i płodnością.

Niewiarygodne, co dzieje się z ich ciałami poniżej pasa. To nie jest Photoshop

Dziewczyny o małych piersiach mają do wyboru dwa rozwiązania: różnymi sposobami próbować je powiększyć albo pokochać. My osobiście uważamy za lepszą drugą opcję. Nie tylko ze względu na ryzyko jakie wiąże się z powiększaniem piersi. To dlatego, że małe piersi mają mnóstwo zalet. Jeżeli nie wierzycie, przeczytajcie ten artykuł.

Poniżej zamieszczamy argumenty przemawiające za tym, że kobiety mające małe piersi są szczęściarami.

Moda

Kobiety z małymi piersiami mają większy wybór, jeżeli chodzi o modę. Nie są tak ograniczone. Mogą nosić duże dekolty, prześwitujące bluzki, ubrania typowo kobiece oraz ubrania wpisujące się bardziej w styl męski. W ich przypadku nie ma też znaczenia fason ani materiał. Kobiety z dużymi piersiami są zmuszone do noszenia konkretnych modeli. Inne będą za bardzo eksponować ich atrybuty.

zalety małego biustu

Fot. unsplash.com

Grawitacja

Małe piersi dłużej zachowują jędrność i ładny wygląd. Duże piersi bardzo często wyglądają apetycznie wyłącznie w bieliźnie. Po jej zdjęciu są obwisłe. Po wielu latach kobiety z małymi piersiami zatriumfują. Ich biusty będą ładniejsze.

Ból

Duże piersi mogą wywoływać ból kręgosłupa, a nawet być przyczyną powstania jego schorzeń. W tym przypadku wiele zależy od pielęgnacji i noszenia odpowiedniej bielizny. Niestety ta ostatnia bywa bardzo niewygodna. Jej noszenie również może okazać się bolesne. Posiadaczki dużego biustu na pewno opowiedziałyby niejedno o ramiączkach wżynających się boleśnie w ramiona.

Postawa

Utrzymanie ładnej postawy jest łatwieksze w przypadku mniejszych piersi. Duże są ciężkie i ciągną ciało do dołu. Częściej można spotkać kobiety o prostych plecach i ładnej postawie wśród kobiet z małymi piersiami.

zalety małego biustu

Fot. unsplash.com

Sport

Duże piersi są bardzo uciążliwe w przypadku uprawiania sportu. Co prawda jest specjalna bielizna, która zabezpieczna biust i daje większy komfort, ale i tak kobiety z małym biustem mają łatwiej. Kobiety z dużym biustem, które chcą regularnie uprawiać sport, mają dodatkowy powód, aby tego nie robić...

Wygoda

Osoby z małymi piersiami czują się swobodniej. Mogą przybierać różne pozycje i spać na brzuchu. Biust im nie ciąży ani nie przeszkadza w żaden inny sposób. Pod tym względem posiadaczki dużych piersi są bardzo ograniczone.

Wstyd

Małe piersi rzadko kiedy wyglądają wulgarnie. Można do nich zakładać cienkie bluzki z dużym dekoltem, a nawet nie przesłaniać ich biustonoszem. Będą wyglądały seksownie, a nie wulgarnie. Co do dużych piersi, nawet całkowicie zakryte są widoczne i przyciągają wzrok. Ich posiadaczki muszą starannie dobierać garderobę, aby ich piersi nie przyciągały wzroku. Zwłaszcza zboczeńców.

zalety małego biustu

Fot. unsplash.com

Kamuflaż

Małe piersi w każdej chwili można zakamuflować. Wystarczy wybrać biustonosz typu push-up. Kobiety o dużych piersiach nie mają możliwości zmniejszenia biustu. Chyba, że operacyjnie i na stałe.

Milena nie chce być klasyczną pięknością. Twierdzi, że włosy na ciele dodają jej charakteru

Ładna bielizna

Duże piersi muszą być odpowiednio podtrzymane. Kobiety, które je posiadają, muszą kupować odpowiednie modele, aby zadbać o biust. Posiadaczki mniejszych mają większą swobodę. Mogą wybierać spośród biustonoszy koronkowych, push-upów czy koronkowych body. Poza tym dzięki takiej bieliźnie czują się bardziej seksownie. Biustonosze przeznaczone dla posiadaczek dużych biustów przeważnie nie są takie ładne.

Polecane wideo

Komentarze (31)
Ocena: 4.87 / 5
Dorothy (Ocena: 5) 23.01.2019 22:33
Ja przeszłam operację powiększania piersi, ale mimo wszystko wyglądają bardzo naturalnie i pięknie:) Wiele zależy od tego, do jakiego chirurga się trafi - ja miałam to szczęście, że zajęła się mną dr Anna Olender, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju.
odpowiedz
we (Ocena: 5) 24.07.2018 11:38
Małe piersi są fajne, ja mam mikro - rozmiar i nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. nie wstydze się tego. jest tyle różnych problemów w zyciu, ze naprawdę mały biust nie jest istotny. zresztą duży czy mały - nie ma znaczenia, grunt by siebie akceptować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2018 09:25
Małe piersi są fajne.Te co zaczynają się od C już mniej ale to moje skromne zdanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2018 18:45
Pieprzenie głupot. Mam małe piersi i ich nienawidzę. Uczciwie się przyznaję, że jestem okrutnie zazdrosna o kobiety, które mają duże piersi. Niesprawiedliwość biologiczna :(
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.07.2018 19:08
Hmmm, zastanówmy się jaki biust mają autorki tekstu :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie