Usiadła na przystanku i... zaczęła golić nogi. Internauci nie mają dla niej litości

Pamiętasz kobietę, która depilowała się na basenie? Ona ją przebiła.
Usiadła na przystanku i... zaczęła golić nogi. Internauci nie mają dla niej litości
źródło: Facebook (facebook.com/MetroUK)
21.06.2018

Wakacje to czas, kiedy możemy i wręcz powinniśmy zachowywać się swobodnie. Nie oznacza to jednak, że na czas urlopu należy całkowicie zrezygnować z dobrych manier. Błogie lenistwo nie musi oznaczać chamstwa. Niestety, niektórzy zapominają o tym, że plaża, basen czy hotelowa restauracja to nie jest ich prywatny folwark.

Zobacz również: Dziewczyny z EKSTREMALNYM hirsutyzmem (Szokujące zdjęcia!)

Doskonale było to widać na przykładzie pewnej Amerykanki, która zszokowała opinię publiczną swoim zachowaniem. Kobieta odpoczywająca przy hotelowym basenie postanowiła wykorzystać moment i zadbać o swoje ciało. Jak gdyby nigdy nic, wyciągnęła golarkę i rozpoczęła zabieg depilacji nóg.

Nie przejęła się obserwatorami, ani dziećmi pływającymi tuż obok niej. Ścięte owłosienie wylądowało w wodzie. Obrzydliwy absurd? To jednak nic w porównaniu z tym, co zrobiła pewna pasażerka metra.

golenie nóg

źródło: Reddit (reddit.com/r/trashy/comments/8mjrue/lady_shaves_legs_in_hotel_pool)

 Przypomnijmy, krótki film zarejestrowano przy hotelowym basenie na Florydzie. Widzimy na nim radośnie pluskające się dzieci i nieco starszą turystkę. Być może jest matką jednego z maluchów. Plażowiczka plus size ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy i ciemne okulary, dzięki którym być może nikt jej nie rozpozna.

Kobieta siedzi na brzegu basenu, w którym kąpią się przede wszystkim dzieci. Sama postanowiła wykorzystać chwilę wolnego czasu nie na pływanie, ale zabieg czysto pielęgnacyjny. Specjalnie przyniosła ze sobą maszynkę, by przy jej pomocy ogolić zwilżone kończyny.

Po kilku dynamicznych ruchach płucze urządzenie w zbiorniku, aby kontynuować depilację. Ścięte włosy pływają w basenie i istnieje spore prawdopodobieństwo, że któryś z maluchów wreszcie je połknie.

Sytuacja z metra wygląda jeszcze gorzej.

golenie nóg

źródło: Facebook (facebook.com/MetroUK)

Ten film także wykonano w Stanach Zjednoczonych. Tym razem do szokującego zdarzenia doszło na stacji nowojorskiego metra. Kobieta w krótkiej spódniczce jak gdyby nigdy nic aplikuje na nogi piankę do golenia i przy pomocy jednorazowej maszynki zaczyna je depilować.

Współpasażerowie wydają się niewzruszeni. Nikt nie zwraca uwagi, ani nie próbuje jej powstrzymać. Odwagi nabierają dopiero w Internecie, gdzie film jest szeroko komentowany.

„Co za obrzydliwa baba. Dlaczego nikt nie reaguje?!”. „Pewnie jest bezdomna, a wiadomo, że nogi golimy tam, gdzie mieszkamy”. „Myślałam, że ta babka z basenu wygrała konkurs na debilizm roku. Pomyliłam się”. „Nie dość, że głupia, to jeszcze brzydka. Ohydne nogi” - nie przebierają w słowach.

Zobacz również: Kilka miesięcy temu ogłosiła, że już NIGDY nie będzie się depilować. Jak dziś wygląda jej ciało?

golenie nóg

źródło: Facebook (facebook.com/MetroUK)

O tym nagraniu mówią dzisiaj wszyscy. Na razie wciąż nie rozpoznano jego głównej bohaterki. Nie udało się także ustalić, czy to tylko głupi żart, efekt przegranego zakładu czy może jednak wrodzona bezczelność.

Nie brakuje także głosów podziwu. Niektórzy internauci doceniają, że kobieta potrafi o siebie zadbać w każdych warunkach.

My wolałybyśmy jej nie spotkać na swojej drodze…

Zobacz również: Owłosione brzuchy, pachwiny i plecy. Te kobiety przed wakacjami PRZESTAŁY SIĘ DEPILOWAĆ! (Szokujące FOTO)

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 22:43
No nie wiem, czy przebiła. Tamta wrzucała włosiska do basenu, w którym kąpały się dzieci i zapewne inni ludzie, więc na tamtym nagraniu bardziej mnie obrzydzenie wzięło niż na tym. Ale to nie oznacza, że jakbym to zobaczyła na żywo, to siedziałabym cicho jak te p*zdy na zdjęciu i filmie, które nic jej nie powiedziały.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 11:14
Owszem, ludzie bywaja obrzydliwi. Jak jezdzicie duzo.autobusami, czy pociagami, to z pewnoscia nie raz widzialyscie kobiety pilujace paznokcie, czy wyciagajace lakier i malujave paznokcie. Ja zawsze zwracam uwage, to tak oblesne ze zbiera mi sie na wymioty. Na wszystko jest czas i miejsce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2018 20:15
Alee przynajmniej nie chodzi z owłosionymo nogami :)
odpowiedz
Ałła (Ocena: 5) 21.06.2018 09:37
A czy to nie jest ta sama kobieta? Może to jakaś "akcja"?
odpowiedz
krysia (Ocena: 5) 21.06.2018 06:35
Ludzie potrafią być obrzydliwi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo