Blogerka pokazała, jak wygląda, kiedy przestaje pozować. Już nie jest taka śliczna

Na tym zdjęciu wygląda idealnie. Kilka sekund później to zupełnie inna osoba.
Blogerka pokazała, jak wygląda, kiedy przestaje pozować. Już nie jest taka śliczna
źródło: Instagram (instagram.com/bupsibaby)
16.06.2018

Jeśli uważasz, że Instagram to miejsce, gdzie pokazywani są prawdziwi ludzie i realne życie - chyba czas najwyższy zweryfikować swoje poglądy. W zdecydowanej większości to jedynie kreacja nastawiona na zachwyt i zdobycie jak największej liczby polubień. Jedno niepozorne zdjęcie może być efektem wielu godzin pracy nad odpowiednią pozą, oświetleniem i miną. Nie wspominając o ewentualnych poprawkach graficznych.

Zobacz również: Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU

Zamiast wpadać w kompleksy, że nie wyglądasz jak ślicznotka z Internetu, warto zadać sobie jedno podstawowe pytanie: czy ona jest równie zachwycająca, kiedy przestaje się starać? Bardzo wątpliwe. A najlepszym dowodem na to jest odważne porównanie opublikowane niedawno przez użytkowniczkę o pseudonimie „bupsibaby”, które robi furorę w Sieci.

Z jednej strony, to bardzo zabawne, bo pokazuje, jak ogromny ma do siebie dystans. Z drugiej jednak - raczej niepokojące. Strach pomyśleć, ile blogerek oszukuje w ten sposób swoich obserwatorów.

pozowanie do zdjęcia

źródło: Instagram (instagram.com/bupsibaby)

Pierwsze opublikowane przez nią zdjęcie wygląda jak typowa fotka z Instagrama. Śliczna dziewczyna pręży swoje zgrabne ciało na brzegu basenu, popijając drinka. Pokazuje wszystkie swoje atuty - smukłe nogi, jędrne pośladki, apetyczny biust. Do tego perfekcyjny makijaż i manicure. Kadr, który na pewno zainteresuje obserwatorów i wywoła lawinę „lajków”.

Jednak to tylko część prawdy. Atrakcyjna brunetka zdecydowała się opublikować także mniej idealne zdjęcie, które z perfekcją ma niewiele wspólnego. Zostało wykonane zaledwie kilka sekund później. Te jednak okazują się na wagę złota, bo potrafią wszystko zmienić.

Przygotuj się na wstrząs. Oto, jak wygląda naprawdę

Zobacz również: Oto, jak „śliczne” blogerki okłamują swoich fanów. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU (Skandal!)

pozowanie do zdjęcia

źródło: Instagram (instagram.com/bupsibaby)

Drugi zamieszczony przez nią na Instagramie kadr to już zupełnie inna bajka. Blogerka zdecydowała się pokazać, jak wygląda, kiedy przestaje pozować i oddaje się błogiemu relaksowi. Wciąż jest zgrabna, ale nagle pojawia się odstający brzuszek, piersi stają się niemal płaskie, a twarzy daleko do fotogeniczności.

Okazuje się również, że piękny manicure to w rzeczywistości tylko trzy doklejone paznokcie. Akurat te, które widoczne były na tle butelki. Większości z nas zdecydowanie bliżej jest do tego wizerunku, dlatego nie warto wpadać w kompleksy i porównywać się do innych.

Nawet ślicznotki z Internetu wcale nie są takie piękne.

Zobacz również: #OnTinderAtTinder: Zdjęcie profilowe kontra rzeczywistość bez retuszu (Bardzo się różnią?)

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2018 15:07
obie foty ustawka - wciagniety brzuch i policzki - 2gie odwrotnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2018 08:41
Ale paszczur, jprd..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie