Domowa MIKSTURA na worki pod oczami. 3 składniki, które działają cuda!

Pokonaj opuchnięte oczy raz na zawsze!
Domowa MIKSTURA na worki pod oczami. 3 składniki, które działają cuda!
Allef Vinicius
11.06.2018

Worki pod oczami, czyli opuchnięcia dolnej powieki, to efekt zastojów limfatycznych, odkładania się pod oczami tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim przepuszczalności i pękania ścian naczyń krwionośnych. Przenikanie płynów przepływających w naczyniach włosowatych do przestrzeni pozanaczyniowej powoduje powstawanie opuchnięć.

Zaniedbanie, niezorganizowany styl życia, bezsenne noce, palenie papierosów, częste sięganie po alkohol, stres czy nawet ukryte problemy zdrowotne - wszystko to znajdzie odbicie w naszej twarzy, a szczególnie pod oczami, gdzie skóra jest najbardziej delikatna i cienka. Jeśli zbagatelizujesz tę kwestię, nie tylko będziesz wyglądała na permanentnie zmęczoną, ale także starszą, niż rzeczywiście jesteś.

Pozbądź się worków pod oczami za pomocą... sody oczyszczonej! 

Niewiele osób wie, że soda oczyszczona ma niesamowity wpływ na kondycję skóry. Dzięki niej możesz pozbyć się worków w ciągu 5 dni za pomocą naturalnego środka, który z powodzeniem przygotujesz we własnej kuchni.

Będziesz potrzebować:

- 50 gramów miodu
- jednej łyżeczki sody oczyszczonej
- jednej łyżeczki soku z cytryny

Sposób przygotowania:
Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki w misce, aż uzyskasz jednorodną pastę w żółto-złotym kolorze. Posmaruj okolicę oczu (bezpośrednio na workach) upewniając się, że mikstura nie dotyka oka. Połóż się i zamknij oczy na 10 do 15 minut. Zmyj pastę ciepłą wodą. Powtarzaj zabieg przez pięć dni z rzędu. Efekty Cię zaskoczą! Spróbujesz?Zobacz także: Domowe sposoby na cienie pod oczami

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie