Przyłóż białą kartkę papieru do twarzy i przekonaj się, czy wyglądasz dobrze

Może się okazać, że nosisz ubrania w kolorze, który zupełnie do Ciebie nie pasuje.
Przyłóż białą kartkę papieru do twarzy i przekonaj się, czy wyglądasz dobrze
Fot. Unsplash
05.06.2018

Spokojnie, to nie jest kolejna odsłona „A4 Challenge”. Ta groźna zabawa, która robiła furorę w Internecie kilka lat temu polegała na tym, by przyłożyć kartkę do talii i sprawdzić, czy się za nią mieścimy. Jeśli tak - wszystko wskazywało na to, że jesteśmy idealnie zgrabne. Absurdalna moda nie miała nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i mamy nadzieję, że już nigdy nie powróci.

 Internautki porównują swoje uda do czekolady. Każda chce mieć takie ciało

Tym razem papier wykorzystywany jest w słusznym celu - informuje portal „Mail Online”. Okazuje się, że biała kartka przyłożona do twarzy może odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie i znacznie ułatwić nam życie. Chodzi o dobór idealnej kolorystyki ubrań, które powinnyśmy nosić. Zamiast błądzić i ryzykownie eksperymentować - możesz to sprawdzić tu i teraz. Wystarczy kawałek papieru.

Podejdź do lustra, zasłoń kartką połowę twarzy i przyjrzyj się, co widzisz. Wynik tego eksperymentu bardzo łatwo odczytać i zinterpretować.

odcień skóry

fot. Unsplash

Zimny odcień skóry

Jeśli w porównaniu z kartką papieru twoja karnacja wydaje się bardziej różowa lub niebieska - twoja skóra ma zimny odcień. Twarz wygląda wtedy wyraźnie i intensywnie.

To oznacza, że najlepiej będziesz wyglądała w ubraniach niebieskich, różowych, srebrnych i fioletowych.

 Ludzkie SKWARKI: 10 najgorszych ofiar samoopalacza 

odcień skóry

fot. Unsplash

Ciepły odcień skóry

Gdy przyłożysz kartkę do twarzy i twoja karnacja przybiera żółty lub złoty odcień - skóra ma ciepły odcień. Twarz jest matowa i niemal zlewa się z bielą papieru.

W tym przypadku najlepiej sprawdzą się ubrania w kolorze brązowym, zielonym, złotym i czerwonym.

 Kobiety z oczami w tym kolorze mają powód do zadowolenia. Faceci je uwielbiają

odcień skóry

fot. Unsplash

Odcień skóry a kolor żył

To nie jedyny sposób, aby ustalić idealną kolorystykę ubrań. Możesz także spojrzeć na swoje przedramię i przyjrzeć się, jaki odcień mają żyły znajdujące się pod skórą.

Jeśli ich kolor jest zbliżony do niebieskiego - masz zimny odcień skóry. Żyły zielone albo wpadające w żółć oznaczają odcień ciepły.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.06.2018 20:59
A ja mam na tescie z kartka, cieple kolory, a zyly niebieskie;) pewnie dlatego mam taki problem z wyborem kolorow ciuchow, bo jestem pomiedzy. W ogole zazuwazylam ze kobiety w Polsce nie maja ani cieplej ani typowo zimnej urody, maja taka pomiedzy. Natomiast koloryatyka ciuchow w sieciowkach jest albo ciepla albo zimna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2018 17:45
Ja mam na przedramionach tylko niebieskie i zielone żyły, to znaczy, że moja skóra jest w odcieniu ciepłym i chłodnym jednocześnie? :o
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2018 03:22
Z żylami się nie sprawdza. Pod pewnym kątem, na przedramionach, są niebieskie, a pod innym zielone - te grubsze. Na dekolcie i twarzy bardziej zielone, a na udach, skroniach i czole bardziej niebieskie. Na stopach oraz te mniejsze na reszcie ciała są fioletowe. To jaki mam odcień skóry? ;)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo