Odkryj smart sposób na depilację!

Wypróbuj inteligentne depilatory z nową technologią SensoSmart™, która pomaga dobrać odpowiedni nacisk przy zabiegu depilacji.
Odkryj smart sposób na depilację!
Fot. mat. prasowe
28.04.2018

Znalezienie chwili, aby zadbać o siebie jest ciągłą batalią – mamy tak dużo do zrobienia, a tak mało czasu! Właśnie dlatego, współczesne super woman tak bardzo uwielbiają smart sposoby na pielęgnację. Z pewnością nie raz używałaś szminki jako różu na policzki, czy jogurtu naturalnego jako maseczki nawilżającej, a tusz do rzęs musiał zastąpić Ci szczoteczkę do brwi. Teraz smart rozwiązania znajdziesz także w akcesoriach do pielęgnacji ciała od Braun.

TECHNOLOGIA SENSOSMART™
Braun przedstawia 3 linie udoskonalonych depilatorów Silk-épil 9, 7 i 5 z nową technologią SensoSmart™. Technologia SensoSmart™ pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, dając znak sygnałem świetlnym, dzięki czemu nie przyciśniesz urządzenia zbyt mocno i usuniesz jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem.

Przy pomocy wielofunkcyjnych zestawów do pielęgnacji Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SensoSmart™ można wykonać szereg różnych zabiegów przy pomocy tylko jednego urządzenia! Depilator delikatnie usuwa włoski nawet wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Szersza, niż standardowa głowica zapewnia szybszą depilację, a technologia SensoSmart™ pomaga dobrać odpowiedni nacisk podczas depilacji. Dwie szczotki do ciała – do głębokiego i delikatnego peelingu pomagają złuszczyć naskórek i zapobiec wrastającym włoskom. Nakładka witalizująca głęboko masuje skórę i stymuluje krążenie krwi. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego nadaje się do używania pod prysznicem.

Ceny w zależności od modelu od 588 złotych do 889 złotych.

Depilatory Braun Silk-épil 7 Wet&Dry z technologią SensoSmart™ to najdelikatniejsze depilatory od Braun, które teraz, dzięki technologii SensoSmart™ sprawdzą, czy siła nacisku depilatora na skórę jest prawidłowa. Depilatory posiadają wiele nasadek, które pozwalają na dostosowanie zabiegu do własnych potrzeb. Są bezprzewodowe i mogą być używane w wannie lub pod prysznicem. Udowodniono, że ciepła woda uwalniania endorfiny, naturalny środek przeciwbólowy w ciele człowieka, wywołując uczucie przyjemności i znacznie zmniejszając dyskomfort podczas depilacji.

Ceny w zależności od modelu od 449 złotych do 599 złotych.

Depilatory z linii Braun Silk-épil 5 Wet&Dry
z SensoSmart™ to idealny starter kit dla dziewczyn szukających sposobu pierwszej depilacji. Dzięki nowej technologii SensoSmart™ mniej doświadczone użytkowniczki będą wiedziały, czy nacisk depilatora na skórę jest prawidłowy. W modelach Braun Silk-épil 5 znajdziemy nasadki, które ułatwiają zabieg: końcówkę dla początkujących, końcówkę masującą, do kontaktu ze skórą czy nawet golącą. Depilatory działają zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu.

Ceny w zależności od modelu od 299 złotych do 399 złotych.

Komentarze (1)

Ocena: 4 / 5
Basia (Ocena: 4) 28.04.2018 16:21
Napiszcie coś o depilatorach laserowych. Mam zamiar kupić ale chciałabym się dowiedzieć o nich czegoś wiecej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo