Tak wygląda najbardziej odstający pępek na świecie. „Dziewczyny chcą go ssać!”

26-latek kiedyś się go wstydził. Dziś uważa go za atut.
Tak wygląda najbardziej odstający pępek na świecie. „Dziewczyny chcą go ssać!”
źródło: YouTube / Swirly Dude
04.04.2018

Zazwyczaj w ogóle nie zastanawiamy się nad tym, jak wygląda. Pępek po prostu jest i niewiele można z nim zrobić. Zdarzają się ludzie, którzy mają na jego punkcie ogromny kompleks, ale to raczej pojedyncze przypadki. Zdecydowana większość z nas bardziej przejmuje się brzuchem, piersiami, pośladkami czy nosem. Niewielka blizna powstała po porodzie nie spędza nam snu z powiek.

Pewnie dlatego, że mało kto może się pochwalić takim pępkiem, jak nasz bohater. Ten młody Amerykanin właśnie dzięki tej części ciała robi prawdziwą furorę w Internecie. Wszystko wskazuje bowiem na to, że nikt nie ma go tak odstającego. W pozycji wyprostowanej (bo pępek może sobie także wcisnąć do środka) skóra ma ok. 2,5 cm długości.

26-latek znany jako Swirly Dude dziś uważa go za ciekawostkę, a wręcz atut, którym należy się chwalić. Kiedyś nie było mu jednak do śmiechu…

Zobacz również: „Byłabym piękna, gdyby nie mój NOS”. Zobacz zdjęcia dziewczyn, które mają na tym punkcie największy kompleks

odstający pępek

źródło: YouTube / Swirly Dude

Pamiętam moment, kiedy zauważyłem, że coś jest ze mną nie tak. Byłem wtedy na basenie i zauważyłem, że pępki moich znajomych są wklęsłe. Uznałem, że to norma i stwierdziłem, że ja mam na brzuchu potwora - wyznaje Swirly Dude w rozmowie z portalem Unilad.

Dopiero z biegiem lat Mark (bo tak naprawdę ma na imię) docenił nietypową urodę blizny. Założył konto na YouTube, gdzie regularnie publikuje nagrania prezentujące jego niezwykły pępek. Wciąż nie zdecydował się na ujawnienie nazwiska i swojej twarzy, ale nie wyklucza, że wreszcie to zrobi.

Na razie 26-latek z Kalifornii woli pozostać anonimowy, bo chociaż ma wielu fanów, niektórzy uważają go za wybryk natury.

Zobacz również: Tak wyglądają brwi, które NIGDY nie były regulowane!

odstający pępek

źródło: YouTube / Swirly Dude

Jak zdradza, regularnie otrzymuje nietypowe propozycje od swoich obserwatorów. Jeden z nich był w stanie zapłacić nawet tysiąc dolarów za godzinny filmik, w czasie którego Mark bawi się swoim pępkiem. Kobiety z kolei chcą go lizać, pieścić i ssać.

Co ciekawe, odstający fragment skóry nie zawsze sterczy. Jego pępek jest na tyle elastyczny, że możliwe jest jego wciśnięcie do środka. A jeszcze ciekawsze jest to, że tysiące internautów chce na to patrzeć i wciąż domagają się nowych nagrań.

A czy Ciebie to fascynuje? Czy może raczej obrzydza?

Zobacz również: Operacje pępka są teraz hitem


Swirly Dude to najprawdopodobniej właściciel najbardziej odstającego pępka na świecie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 17:14
Obrzydza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 17:34
przynajmniej nie ma problemów z jego higieną ;) pozdrawiam serdecznie!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 07:31
Ja pierd****, to jest obrzydliwe..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo