Tak wyglądają brwi, które NIGDY nie były regulowane!

A raczej brew, bo razem tworzą jedną całość.
Tak wyglądają brwi, które NIGDY nie były regulowane!
źródło: Instagram (instagram.com/all_day_breakfast_)
23.03.2018

Przez lata z uporem maniaka pozbywałyśmy się owłosienia nad oczami. Efekty bywają opłakane, bo dziś, kiedy grube brwi wróciły do łask, niektóre z nas nie są w stanie ich zapuścić. One na pewno nie mają z tym problemu. Poznajcie młode kobiety, które nigdy ich nie regulowały i dziś mogą się pochwalić naprawdę imponującym owłosieniem. Tak gęstym, że tworzącym tzw. monobrew.

Dla wielu z nas zrastające się brwi to ogromny kompleks. Nerwowo usuwamy każdy widoczny włosek, który pojawia się tuż nad nosem. Zupełnie niepotrzebnie - twierdzą nasze bohaterki. Według nich naturalne owłosienie nie tylko wygląda oryginalnie, ale też pozwala poczuć autentyczną wolność. Są dumne ze zrośniętych brwi i do tego samego namawiają swoje obserwatorki.

Dasz się przekonać? Zobacz najbardziej zarośnięte kobiety na Instagramie.

Zobacz również: 2-latka wróciła ze żłobka z ROZDZIELONYMI BRWIAMI. Ktoś zrobił to bez zgody matki

Sophia Hadjipanteli

Jak twierdzi, gęste i ciemne brwi zawdzięcza swojej matce, która nauczyła ją o nie dbać. Nigdy ich nie regulowała, przez co często była wytykana palcami. - Chcę pokazać wszystkim kobietom, że mają wybór. Uważam, że moja twarz z monobrwią wygląda lepiej - przekonuje.

Shari Loeffler

Nie bez powodu porównywana jest przez swoich fanów do słynnej meksykańskiej artystki Fridy Kahlo. Na razie nie ma ich zbyt wiele (zaledwie kilkuset obserwatorów), ale wierzy, że dzięki gęstym brwiom zdobędzie upragnioną sławę.

Zobacz również: Ta śliczna dziewczyna chwali się MONOBRWIĄ! (Tak gęstego owłosienia nad oczami jeszcze nie widziałaś)

Scarlett Castello

Moja mama zawsze mówiła mi, że grube brwi są piękne i nie wolno ich wyskubywać - zdradza. W wieku 15 lat mimo wszystko się na to zdecydowała, ale szybko pożałowała. Dziś bardzo je docenia i pielęgnuje. Codziennie stosuje olejek rycynowy, aby je wzmocnić.

Mashia Anjum Deya

Jako muzułmanka uważa, że kobiety nie powinny za bardzo ingerować w swój wygląd. Gęste i zrośnięte brwi traktuje jako dar, o który należy dbać. Regulowanie ich postrzega jako „okaleczanie”.

Zobacz również: Jak pogrubić brwi: poznaj domowe sposoby!

Edith Ronne

Nie reguluje swoich brwi z prostego powodu - według niej tylko naturalny kształt wygląda dobrze. Każda próba jego zmiany kończy się zazwyczaj katastrofą i długim czekaniem, aż włoski ponownie odrosną.

Natalia Castellar Calvani

Modelka nie może się pochwalić monobrwią, ale i tak jest dumna ze swojego gęstego owłosienia nad oczami. - Jeśli natura ci tego nie dała, będziesz musiała się z tym pogodzić - pociesza swoje fanki.

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Ja (Ocena: 1) 02.06.2018 21:36
To nie są naturalne brwi...sory wiem coś o tym...
odpowiedz
kk (Ocena: 5) 29.03.2018 13:02
nie robią nikomu nic zlego, może nie wyobrażam sobie swoich brwi takich, ale bardzo dobrze, że są tkie odważne, powinno być ich więcej,a nie same lalunie z botoksem, silikonami, z photo shopa...lepiej takie niż pokazywać i promować takie pustaki jak Siwiec czy pożal się Boże Godlewskie:/ niech pokazują coś innego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2018 19:05
Według mnie wyglądałyby idealnie gdyby pozbyły się włosków na samym środku
odpowiedz
m (Ocena: 5) 23.03.2018 09:39
Co Wy piszecie za głupoty... Jak ktos zawsze mial cienkie brwi to logiczne, ze nie wyrosnie mu gąszcz, bo przyszła taka moda. Ps. ja reguluję brwi raz w miesiącu, tylko kilka włosków. Brwi mam dosyć cienkie, a te kilka włosków rośnie sobie pod łukiem. Moja mama w ogóle nie reguluje brwi i ma ładne, nic nam w rodzinie po prostu nie rośnie po środku brwi :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2018 05:34
Ja też nigdy swoich nie regulowałam, a mam normalne :( kariery nie zrobię :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo