Naukowcy już wiedzą, jak wyglądają IDEALNE USTA. Nie należą do Kylie Jenner...

Takim wargom żaden facet się nie oprze.
Naukowcy już wiedzą, jak wyglądają IDEALNE USTA. Nie należą do Kylie Jenner...
źródło: Instagram (instagram.com/kyliejenner)
17.03.2018

Chirurdzy plastyczni i lekarze medycyny estetycznej coraz głośniej mówią o wpływie celebrytek na postrzeganie przez nas własnego ciała. Nie decydujemy się na zabieg czy mniej inwazyjną korektę, bo czegoś w sobie nie lubimy - zdecydowanie częściej chcemy upodobnić się do znanej i podziwianej postaci ze świata showbiznesu. Licząc na to, że i my zostaniemy docenione.

Tak jest m.in. z coraz popularniejszymi implantami pośladków. Specjaliści nie mają wątpliwości, że najbardziej wpływową popularyzatorką takich kształtów jest Kim Kardashian. Z kolei jej przyrodniej siostrze przypisuje się coraz większą obsesję kobiet na punkcie powiększonych ust. Przynajmniej co druga pacjentka stosuje wypełniacze, bo zainspirowała ją Kylie Jenner

Zobacz również: Żadna kobieta nie powinna mieć TAKIEGO nosa

idealne usta

źródło: Instagram (instagram.com/rosiehw, instagram.com/seriouslyscarlett)

Czy 20-letnia gwiazda reality show i królowa Instagrama rzeczywiście ma najpiękniejsze wargi na świecie? Sprawdzili to naukowcy. Badacze przeprowadzili szeroko zakrojoną ankietę na grupie ponad 1000 osób (z których połowa to lekarze chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej) z 35 różnych krajów, a wyniki sondażu opublikowali na łamach prestiżowego magazynu poświęconego chirurgii szczękowo-twarzowej.

Okazuje się, że zdecydowanie najbardziej porządane usta to takie, w których stosunek dolnej wargi do górnej wynosi 1:1, czyli są mniej więcej tej samej wielkości. Wskazało tak aż 60 procent ankietowanych - informuje portal „The Sun”. Jako przykład podano Scarlett Johansson czy Rosie Huntington-WhiteleyZobacz również: Jak powiększyć usta i nadal wyglądać naturalnie?

Usta, z których słynie Kylie Jenner, czyli dolna warga o wiele większa od górnej, zyskały znacznie mniejsze uznanie. Może jednak nie jesteśmy aż tak podatne na wpływ gwiazdek, które znane są tylko z tego, że… są znane? 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.03.2018 09:27
W naturze proporcje ust zawsze sa takie, ze dolna wypada większa...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.03.2018 11:52
Ja mam dolną większą :
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2018 08:28
Ta Kylie to chyba nawet powieki ma zrobione ,wszystko....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie