Wiemy, jak wygląda kobieta, która obrzydza mężczyzn

Faceci wyznali, kiedy uważają dziewczynę za zaniedbaną.
Wiemy, jak wygląda kobieta, która obrzydza mężczyzn
Fot. iStock
25.02.2018

W naszym przekonaniu powinnyśmy być piękne, aby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Okazuje się jednak, że są znaczenie ważniejsze rzeczy niż regularne rysy twarzy i długie nogi. Mało tego, nawet najpiękniejsza kobieta może wydawać się odrażająca. Powodem jest zaniedbanie, którego przejawy widzimy zarówno u atrakcyjnych, jak i niezbyt atrakcyjnych kobiet. Pocieszające jest to, że jeżeli kobieta dba o siebie, bardzo zyskuje na atrakcyjności. Poza tym mężczyźni często przyznają, że liczy się dla nich nie tylko uroda, ale także zadbanie.

Postanowiłyśmy zapytać się mężczyzn, co sprawia, że kobieta wydaje im się nieatrakcyjna, a wręcz odpychająca. Wskazali oni na zaniedbanie, które dotyczyło zarówno fizyczności, jak i ubrań.

Dowiedz się, co dyskwalifikuje cię w oczach facetów. Już na pierwszym spotkaniu możesz stracić szansę na znajomość z fajnym mężczyzną, jeżeli zauważy u ciebie jeden z poniższych szczegółów.

Tłuste włosy

Tłuste włosy znalazły się na pierwszym miejscu według facetów. To ich zdaniem szczyt zaniedbania. Tłuste włosy są odrażające w wyglądzie i unosi się od nich brzydki zapach. Poza tym włosy powinny być atrybutem kobiecości.

Zobacz także: Usuwanie woskowiny u kobiety, która nigdy nie czyściła uszu (ostrzegamy - ekstremalny widok!)

zaniedbana kobieta

Fot. unsplash.com

Niewydepilowane ciało

Zdaniem mężczyzn powinnaś mieć wydepilowane brwi, pachy, nogi oraz pachwiny okolic intymnych. Włosy w tych miejscach obrzydzają facetów. W XXI wieku to przejaw zaniedbania i raczej nie zmienią tego poglądy i upór kobiet, które przestały depilować swoje ciało.

Łupież

Wiadomo, że nie jest łatwo się go pozbyć, ale jeżeli przez wiele tygodni chodzisz z łupieżem na głowie, to dla faceta znak, że nie starasz się z tym nic zrobić. Widok białych płatków jest nieestetyczny. Poza tym mężczyźni szukają na partnerki zdrowych kobiet. Choroby skóry ich odstraszają.

Łuszcząca się cera

Podobno wygląd cery świadczy o naszym zdrowiu. Dlatego mężczyźni zwracają uwagę, czy jest ona czysta i promienna czy raczej pokryta wypryskami albo łuszcząca się. Jeżeli masz problem z cerą, idź do lekarza i postaraj się zadbać o nią jak najlepiej.

zaniedbana kobieta

Fot. unsplash.com

Krosty na ciele

Mogą się pojawić wszędzie, nie tylko na twarzy. Niestety czasami widzimy je na ramionach, plecach i pośladkach. To może być sygnał chorobowy, ale równie dobrze wynik zaniedbania albo uczulenia na kosmetyk czy detergent. Zastanów się, co może być przyczyną w twoim przypadku. Krosty na ciele wyglądają wyjątkowo obrzydliwie.

Brudne buty

Podobno człowieka można poznać po butach. Brudne, zniszczone buty nie robią dobrego wrażenia i wystawiają o człowieku negatywną etykietkę. O ich czystość może zadbać każda z nas. Pod tym względem nie ma żadnych wymówek.

Niewyprasowane ubrania

Niewyprasowane, a do tego zabrudzone rzeczy robią okropne wrażenie. Możesz być pewna, że większość osób weźmie cię za flejtucha, a facet popatrzy z obrzydzeniem. W tym przypadku również nie ma dobrych wymówek. Każda z nas może wyprasować rzeczy. Brak żelazka również nie jest usprawiedliwieniem – można je pożyczyć.

zaniedbana kobieta

Fot. unsplash.com

Brudne paznokcie

Mężczyźni zawsze patrzą na ich wygląd. Wcale nie muszą być pomalowane na modny kolor, ale czyste i opiłowane już tak. Oni myślą z obrzydzeniem o tym, że mogłabyś dotknąć ich taką dłonią.

Żółte zęby

Nie każda z nas może pochwalić się pięknymi, białymi zębami. Kawa, papierosy i inne produkty nie wpływają dobrze na ich wygląd. Na szczęście jest wiele metod wybielania, także domowych. W przypadku zębów ważne są też regularne wizyty u dentysty. Odsłanianie w uśmiechu niewyleczonych zębów nie tylko źle wygląda. Ubytki wywołują również nieprzyjemny zapach z jamy ustnej.

Smród potu

Chociaż trudno w to uwierzyć, są kobiety, które nie dbają o higienę osobistą nawet na tak podstawowym poziomie. Nie ma wytłumaczenia dla smrodu potu i wielkich plam pod pachami.

Zobacz także: Najgorszy makijaż świata: Co ona ma na twarzy?!

 

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
Patryk (Ocena: 1) 03.03.2018 14:12
Depilacja rąk czyni kobietę aseksualną. Nie lubię też pomalowanych brwi, które powinny składać się z włosów (niewydepilowanych)
odpowiedz
Mały Pryszcz (Ocena: 5) 26.02.2018 09:26
Z trądzikiem można walczyć. Skutecznie i bezpiecznie:) jakpozbycsiepryszczy.pl/produkty/masz-tradzik-oto-skuteczne-rozwiazanie/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 11:38
Za to duza czesc facetów boi sie chyba nozyczek, bo łażą z za dlugimi pazurami
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 09:13
to takie podstawowe rzeczy niezależne od płci i dla wszystkich chyba rzucające się w oczy :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 02:10
Dokładnie to samo obrzydza nas w mężczyznach. Brak higieny jest obrzydliwy niezależnie od płci.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo