To zdjęcie stało się HITEM. Wszystko przez jedną z dziewczyn...

Zdziwisz się, kiedy poznasz prawdę o niej.
To zdjęcie stało się HITEM. Wszystko przez jedną z dziewczyn...
źródło: Instagram (instagram.com/chessiekingg)
07.02.2018

Wiek to dla wielu z nas wytłumaczenie ewentualnych niepowodzeń. Nie osiągnęłam czegoś, bo jestem za młoda. Nie udało mi się, bo jestem za stara. Nikt nie traktuje mnie poważnie, bo wyglądam jak dziecko. Przytyłam i prowadzę niezdrowy tryb życia, bo każda kobieta w tym wieku robi to samo. Czas skończyć z takim myśleniem - twierdzi blogerka Chessie King.

Niektórzy stwierdzą, że łatwo jej mówić. Jest piękna, zdrowa, popularna i ma zaledwie 24 lata, więc całe życie przed nią. Jeśli wydaje ci się, że jest zbyt niedojrzała, by prawić tego typu morały - gwiazda Instagrama chce nam przedstawić kogoś jeszcze. Ona nie jest już nastolatką, a jednak wciąż trzyma świetną formę.

Ich wspólne zdjęcie z dnia na dzień stało się hitem Internetu. Polubiło je niemal 60 tysięcy osób. Spróbujesz zgadnąć, ile lat mają jego wszystkie bohaterki?

Zobacz również: Tak według facetów wyglądają pośladki idealne!

Chassie King

źródło: Instagram (instagram.com/chessiekingg)

„Wiek nie powinien definiować twojego zdrowia. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć o siebie dbać. Powinnaś czuć się silna bez względu na metrykę. 4 różne ciała, 4 różne daty urodzenia, ale wszystkie 4 dbamy o siebie. Ćwiczymy, żeby czuć się dobrze i osiągać cele. Mam nadzieję, że mając 90 lat też będę w stanie skakać.

Te piękne i silne kobiety to: Millie Mackintosh, Cat Meffan, ja i Julie Montagu (która ma 4 dzieci!).

Twój wiek nie powinien powstrzymywać cię przed ruchem, zdrowym odżywianiem i czuciem się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Oczywiście, musimy dopasować swoje życie do okoliczności, ale najważniejsze to słuchać swojego ciała i uczyć się, co jest dla niego dobre” - przekonuje.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka wydaje się idealna, ale... spójrz na jej pośladki

Julie Montagu

źródło: Instagram (instagram.com/juliemontagu)

Największe wrażenie zrobiła oczywiście figura Julie Montagu. Ta 43-letnia brytyjska aktorka i prezenterka telewizyjna jest żywym dowodem na to, że wiek to często tylko wymówka. Jako dojrzała już kobieta może się pochwalić równie zgrabnym ciałem, co jej towarzyszki. Choć żadna z nich nie ma więcej, niż 30 lat.

„Na pierwszy rzut oka nie zorientowałam się, o co chodzi. Wszystkie wyglądacie bosko”. „Wow… 43! Naprawdę? Ta kobieta wygląda lepiej ode mnie, a jest dwa razy starsza”. „Zdjęcie Julie zainspirowało mnie do tego, żeby wziąć się za siebie” - czytamy w komentarzach.

Nas też… 

Zobacz również: Te 4 ćwiczenia są bezlitosne w walce z tłuszczykiem!

Julie Montagu

źródło: Instagram (instagram.com/juliemontagu)

Julie Montagu - uwierzycie, że ma już 43 lata?

Komentarze (13)

Ocena: 4.46 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2018 01:22
Bylam pewna, ze chodzi o to, ze jest facetem! Niefajne atletyczne nogi ma, ogolnie figura bez powabu
odpowiedz
Ann (Ocena: 5) 07.02.2018 12:37
Mam wrażenie, że część komentujących jest normalnie zazdrosna o figurę pani w średnim wieku ;) ona nie stoi na palcach, ma tylko jedna nogę wyciągniętą do przodu. Jak na swój wiek wygląda naprawdę dobrze, chociaż po skórze widać, że swoje lata ma. Nie ma co ukrywać, że wiele NASTOLATEK wygląda gorzej niż Julie. Przykre to.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 11:32
Mi się jej figura nie podoba.
odpowiedz
Paweł (Ocena: 5) 07.02.2018 11:12
co to za durna moda pozować do zdjęcia stojąc na palcach? nie tylko nie widac efektu "wydłużenia nóg", ale zwyczajnie wygląda to beznadziejnie i podkreśla fakt, że laski są głupie i maja kompleksy ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 10:10
najmłodsza z najgorszą figurą, bardzo toporne nogi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo