Rzęsy w stylu posh

... czyli dlaczego warto zaufać profesjonalistom!
Rzęsy w stylu posh
Fot. Posh Lashes
02.02.2018

Jeżeli szukacie profesjonalnego sposobu na przedłużenie rzęs i nadać Waszemu wizerunkowi zniewalający efekt glamour, nie szukajcie dalej. Polecamy produkty marki Posh Lashes przeznaczone do stylizacji i przedłużania rzęs, które znajdziecie w dobrych salonach kosmetycznych.

Sztandarowy produkt w ofercie marki – rzęsy POSH – są wykonane z wysokogatunkowego włókna poliestrowego. Możemy wybierać w bardzo szerokiej i bogatej gamie, dzięki czemu kobiety o różnych typach urody z pewnością znajdą coś dla siebie. W ofercie marki znajdują się rzęsy zarówno delikatne i matowe, nadające oku lekki, subtelny charakter, jak i wyraziste, muśnięte niezwykłym blaskiem, podkreślającym podwójne zapigmentowanie (jest ono stosowane jako jedyne na rynku). Dla tych kobiet, które ze względu na wykonywaną przez nie pracę bądź obawy o swoje naturalne rzęsy, nie zdecydowały się na profesjonalne przedłużanie rzęs, Posh Lashes stworzyło specjalną linię BUSINESS. To najsubtelniejsza i najdelikatniejsza wersja ze wszystkich rzęs dostępnych w ofercie.

 

 

Nowością, która już niebawem pojawi się w portfolio marki, są autorskie rzęsy Glammy Mess. Ta  stylowa i niezwykle sensualna stylizacja rock and roll’ową nutą.

Szybko przekonałyśmy się, że rzęsy POSH to doskonała alternatywa dla codziennego makijażu i demakijażu  rzęs. Dodatkowo  gwarantują one piękny efekt, oszczędność czasu i niesamowitą wygodę.  W sprzedaży dostępne są także niezbędne akcesoria dla stylistów: pęsety, pędzle czy specjalistyczne preparaty do zagęszczania rzęs oraz profesjonalne urządzenia i wyposażenie do gabinetów.


Posh Lashes oferuje nie tylko profesjonalne produkty, ale także szkolenia przeprowadzane pod okiem wykształconych i doświadczonych edukatorów. Najwyższy poziom szkoleń oparty jest na autorskim systemie nauczania, opracowanym przez specjalistów marki. To gwarancja poszerzenia swoich umiejętności i zdobycia wiedzy, która umożliwi w sposób świadomy i bezpieczny przeprowadzić indywidualną stylizację, która nada spojrzeniu wyrazistości oraz zachowa rzęsy we wzorowej kondycji. Zróżnicowane pod względem metod i poziomów kursy pozwolą wzbogacić warsztat każdej stylistki, z różnymi kwalifikacjami. Priorytetem instruktorów Posh Lashes jest uświadomienie stylistów, jak ważna jest wiedza, która odpowiednio wykorzystana, pomoże przeprowadzić dokładną analizę twarzy oraz kształtu oczu klientki. Pozwoli to  dopasować efekt, który będzie dla niej najbardziej korzystny. Ze względu na szczególną dbałość o jakość usług w Polsce i chęć podzielenia się wiedzą z jak największą ilością stylistów, marka Posh Lashes dla ich wygody udostępnia kursy na terenie całej Polski.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo