Internauci nie mogą uwierzyć, co ta nastolatka miała w uchu. Ten film to HIT

Zobacz efekty świecowania na własne oczy.
Internauci nie mogą uwierzyć, co ta nastolatka miała w uchu. Ten film to HIT
źródło: Facebook (facebook.com/pg/uniladmag)
24.01.2018

Lekarze i reklamy specjalistycznych środków przestrzegają nas, by nie czyścić uszu patyczkami kosmetycznymi. Ta metoda jedynie pogarsza sytuację, bo wtłacza woskowinę coraz głębiej do kanału słuchowego. W efekcie może powstać zator, który prowadzi do czasowej utraty słuchu. Coraz większą popularnością cieszą się przeznaczone do tego aerozole albo… świecowanie uszu.

Jak bardzo jest to fascynujący temat najlepiej świadczy niezwykła popularność tego nagrania. Film opublikowany na Facebooku w zaledwie 2 dni zdobył 10 milionów wyświetleń. A to dopiero początek. Jego główną bohaterką jest nastoletnia Libby, która leży na kanapie z płonącym knotem w uchu. A także jej rodzice, którzy polecili córce ten zabieg.

Największe emocje wśród internautów wzbudza jednak nie sama metoda, ale jej efekt. Co udało się w ten sposób wydobyć z wnętrza ucha dziewczyny?

Zobacz również: Ten pedicure obejrzało już milion internautów!

świecowanie uszu

źródło: Facebook (facebook.com/pg/uniladmag)

Nagranie opublikowane na facebookowym profilu portalu Unilad zdobyło ogromną i błyskawiczną popularność. Internauci są zachwyceni, a także zszokowani efektami tego zabiegu. Nie wszyscy słyszeli o podobnej metodzie czyszczenia uszu, a już na pewno mało kto widział na własne oczy, co wydobywa się z ucha w tym procesie.

Przez kilka minut obserwujemy palący się knot, który jest systematycznie skracany przez ojca dziewczyny. Ten nie ma zamiaru ukrywać, co tkwiło w przewodzie słuchowym córki. Rozcina biały rulon i z dumą pokazuje jego zawartość.

Widzowie nie kryją zaskoczenia i… obrzydzenia. Zobacz pełne nagranie >>>

Zobacz również: Przez 6 lat przy jej uchu rósł guzek. Wycisnęła go, a w środku był… (HIT INTERNETU)

Czy świecowanie uszu jest bezpieczne?

 

świecowanie uszu

fot. Unsplash

Jak czytamy w Wikipedii:

„Zgodnie z wiedzą medyczną praktyka ta jest niebezpieczna i nie przynosi żadnych rezultatów. Twierdzenie, że zabieg usuwa woskowinę czy ma jakikolwiek pozytywny wpływ na zdrowie nie ma oparcia w dowodach naukowych. Świecowanie uszu nie jest uznawane przez medycynę tradycyjną. Wiarygodne badania medyczne nie potwierdzają skuteczności konchowania uszu w leczeniu przypadłości laryngologicznych, ani jakichkolwiek innych. Literatura medyczna donosi natomiast o przypadkach obrażeń i powikłań po zabiegach konchowania.

To chyba wystarczy.

Zobacz również: Dlaczego nie powinnaś czyścić uszu patyczkami?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie