Ta jedna rzecz sprawiła, że Kim Kardashian zawsze wygląda zjawiskowo i czuje się perfekcyjnie!

Aksamitna skóra to jedna z cech wspólnych wszystkich pięknych ludzi. Nieskazitelny wygląd gwiazd i celebrytów jest powodem zazdrości. Jak zbliżyć się do ideału i mieć ciało gładkie jak Kim Kardashian lub Cameron Diaz? Zdradzamy Wam ich sekret!
Ta jedna rzecz sprawiła, że Kim Kardashian zawsze wygląda zjawiskowo i czuje się perfekcyjnie!
08.01.2018

Pamiętacie Morgan Mikenas – dwudziestolatkę, która która postanowiła zrezygnować z depilacji ze względu na to, że jest czasochłonna? A równocześnie tak, jak my, przyglądacie się celebrytom, którzy zawsze wyglądają olśniewająco i mają ciała wyglądające tak, jakby problem powracających włosków nigdy ich nie dotyczył? Jedną z takich gwiazd jest Kim Kardashian, która w niemal każdej sytuacji wygląda zjawiskowo. Jak ona to robi, że jej skóra zawsze jest gładka i błyszcząca?

 

Kim Kardashian zdradza swój sekret

W jednym z wywiadów dla Allure Kim Kardashian powiedziała, że ze względu na swoje ormiańskie pochodzenie, które często wiąże się z tym, że u kobiet pojawia się zbyt wydatne owłosienie, miała ona duże problemy z utrzymaniem gładkiej skóry. Szczególnie wiele do zażyczenia w jej przypadku miały ramiona, bikini, nogi i pachy. W jednym z programów Oprah Winfrey opowiedziała o tym, że usunęła problem powracających włosków raz na zawsze dzięki laserowi z serii Light Sheer firmy Lumenis. Później opowiedziała o tym, że jej bikini jest zawsze gotowe:

 

 

Porównując jej oba wystąpienia dotyczące pośrednio lub bezpośrednio włosków na skórze – wiemy, że włoski na jej skórze już nie powracają! Obecnie regularnie ćwiczy na siłowni, czasami nawilża skórę – ale nigdy nie musi przejmować się depilacją… bo laser załatwił wszystko!

 

Kim zachęciła siostrę! Khloe Kardashian nie może wyjść z podziwu

Efekty depilacji laserowej tak bardzo ucieszyły Kim, że postanowiła ona przekonać siostrę, że warto to zrobić dla siebie. I choć Khloe jest trochę wycofana, po zakończeniu serii zabiegów, stwierdziła, że to czar. Wszystkie niechciane włoski zniknęły i wcale nie odrastają. Jest to bardzo wygodne szczególnie w momencie, gdy cały świat oczekuje od Ciebie gładkiej skóry. Okazało się, że po przejściu serii depilacji laserowej za pomocą Light Sheer firmy Lumenis, już w 2012 roku Khloe pozbyła się włosków na zawsze. I choć technologia wciąż jest udoskonalana - trwałość zabiegów potwierdzana przez Khloe w 2016 roku daje nam do myślenia. Szczególnie, że w ostatnim czasie na polskim rynku ukazały się specjalistyczne pakiety, które są dostępne w dość przystępnej cenie. 

 

Kanye West również skorzystał

Jak się okazuje - mężczyźni również chcą zrezygnować z powracającego problemu zbędnego owłosienia. Gdy Kanye West - mąż Kim Kardashian usłyszał, z jakiego powodu jego żona osiągnęła stan wiecznie gładkiej skóry, sam postanowił skorzystać z depilacji laserowej. On również wykorzystał sprzęt produkowany przez firmę Lumenis... Jest to doprawdy fascynujące, szczególnie, że na rynku jest wiele innych firm umożliwiających laserowe pozbywanie się włosków. Ważne w tym wszystkim jest jednak to, że niemal każdy woli dziś mieć gładką skórę, niż zbyt obfity zarost. Nie jest to oczywiście nic dziwnego - już starożytni egipcjanie odkryli, że skóra jest zdrowsza, gdy nie ma na niej zbyt wielu włosków. Szczególnie, gdy jest gorąco.

 

Aniołek Charliego jak Kim Kardashian

Depilacja laserowa to coś, co przywróciło blask życiu również Cameron Diaz. I choć Aniołki Charliego były wyemitowane przed chwilą, gdy Kim zagościła na salonach… baa – nawet za życia Roberta Kardashiana, czyli przed sławą rodziny Kardashian na celebryckich salonach (!), to gwiazda kinowego formatu pochwaliła się tym, że skorzystała z depilacji laserowej. I choć wg Huffington Post Cameron twierdzi, że było to błędem, bo brak włosów w strefie bikini po 45 roku życia wcale nie wygląda najlepiej – jej relacja potwierdza, że jeśli włoski Ci przeszkadzają, najlepiej pozbyć się ich dzięki depilacji laserowej.

 

Ty też tak możesz!

Dziś nie ma żadnych przeciwwskazań, by depilacja laserowa trafiła do przysłowiowych "normalnych ludzi". Choć wydaje się to nieprawdopodobne, by cena zabiegów, z których korzystała Kim Kardashian była na polską kieszeń - okazuje się, że jest to prawdą! Szczególnie, jeśli skorzystacie z depilacji laserowej w przystępnej cenie . Depilacja laserowa jest obecnie najnowocześniejszą metodą trwałego pozbywania się włosków, co potwierdzają gwiazdy wysokiego formatu. Jeśli marzysz o gładkiej skórze - nie wahaj się. Z każdym rokiem koszt zabiegów się zwraca.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo