Ponad rok temu przestała depilować swoje ciało. Jak dziś wyglądają jej pachy i nogi?

20-latka jest teraz bardzo zarośnięta. I podobno bardzo szczęśliwa...
Ponad rok temu przestała depilować swoje ciało. Jak dziś wyglądają jej pachy i nogi?
źródło: Instagram (instagram.com/i_am_morgie)
04.01.2018

W Internecie nie brakuje tzw. ambasadorek naturalności. To zazwyczaj młode kobiety, które mają dosyć pogoni za ideałem. Przeciwstawiają się presji i terrorowi piękna. Chcą żyć i wyglądać po swojemu. Nie podążają za modą, doceniają swoje niedoskonałości albo - jak ona - rezygnują z depilacji. Dziwne? Na pewno odważne, bo owłosione kobiece ciało to wciąż temat tabu.

O Morgan Mikenas zrobiło się głośno, kiedy ogłosiła światu, że raz na zawsze rozstaje się z maszynkami, plastrami, żelami do golenia i wszystkim, co służy do pozbywania się owłosienia. Była to dla niej przełomowa decyzja. Miała wtedy 20 lat, a golenie ciała rozpoczęła już jako 11-latka. Dla internautów chyba też, bo rzadko możemy oglądać młodą i atrakcyjną kobietę z zarośniętymi nogami i pachami.

Kolejny rok realizacji tego postanowienia za nią. Jak wygląda?

Zobacz również: Przestała się depilować, malować i myć włosy. Masz odwagę zobaczyć, jak wyglądają jej pachy i nogi?

Morgan Mikenas

źródło: Instagram (instagram.com/i_am_morgie)

Przypomnijmy, dlaczego Morgan podjęła taką decyzję. Na początku 2017 roku Amerykanka tłumaczyła:

„Wydaje mi się, że podstawowy powód to czas. Depilacja trwa bardzo długo. Pewnego dnia zapytałam samą siebie: po co to robisz? Szkoda na to życia. I kiedy zapuściłam włosy na ciele - poczułam, jakie są miękkie. Po goleniu pojawiają się podrażnienia. To chyba drugi powód, dlaczego przestałam to robić.

Czym jest piękno? To czuć się pięknie, nawet wtedy, kiedy ktoś powie ci, że nie spełniasz norm piękna. Jesteś atrakcyjna dokładnie taka, jaka jesteś. Bycie inną jest normalne. Bycie inną to fajna sprawa! To sprawia, że jesteś tym, kim jesteś. Inność to wolność. Jesteś jedyna w swoim rodzaju i to stanowi o twojej sile” - mogliśmy przeczytać na jej Instagramie.

Zobacz również: Owłosione brzuchy, pachwiny i plecy. Te kobiety przed wakacjami PRZESTAŁY SIĘ DEPILOWAĆ! (Szokujące FOTO)

Morgan Mikenas

źródło: Instagram (instagram.com/i_am_morgie)

Przez kolejny rok niewiele się zmieniło. Poza tym, że jej młode ciało jeszcze bardziej zarosło. 21-latka może się pochwalić imponującym gąszczem pod pachami oraz wyraźnym „futerkiem” na nogach. Jak przekonuje, to nie żadna prowokacja, ale przemyślana strategia.

Przestań pozwalać na to, by opinie innych wpływały na twoją wartość. To ty decydujesz. Ty wybierasz, czy będziesz silna. Spójrz na siebie, ale szczerze. Powinnaś być dumna z siebie, jak wiele udało ci się osiągnąć. Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro?

Ja widzę kogoś pewnego siebie i czującego się komfortowo we własnej skórze. Jestem wdzięczna, że mogę tego doświadczać. Nie pozwól sobie na to, by widzieć tylko swoją brzydką stronę. Spraw, by lubienie siebie stało się twoim nawykiem i nie pozwól, by ktoś stanął ci na drodze do szczęścia” - przekonuje w jednym z ostatnich wpisów.

Zobacz również: Pokazała owłosiony brzuch i wywołała burzę (FOTO)

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 22:18
A o depilacji laserowej nie słyszała?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2018 23:14
przyznam szczerze, że wg. mnie to zwykła atencjuszka... niby "naturalnie", a brwi wyregulowane xD śmiechu warte, po prostu wie, że idąc za tą modą zwróci na siebie uwagę...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.01.2018 10:40
Powrót do normalnosści. Gratuluję otrzeźwienia wśród niewolników mody. Piękne włoski.
odpowiedz
Duch it (Ocena: 5) 05.01.2018 14:17
Jako jej chlopak pod pachami bym przezyl wloski, ale takich wlochatych nóg sobie nie wyobrazam. Ma wiecej włosów niż ja:)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.01.2018 14:04
jej wybór i trzeba go szanować :) sama chyba tylko pod pachami nie mogłabym się nie golić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie