1,5 miliona fanów na Instagramie zobaczyło, co ukrywa pod upiększającym filtrem. Oto jej PRAWDZIWA twarz...

„Nie wierzcie w to, co widzicie w mediach społecznościowych!” - apeluje.
1,5 miliona fanów na Instagramie zobaczyło, co ukrywa pod upiększającym filtrem. Oto jej PRAWDZIWA twarz...
źródło: Instagram (instagram.com/scarlett_moffatt)
21.12.2017

Internet daje nam wiele możliwości, ale bywa też groźny. Przekonujemy się o tym zwłaszcza wtedy, kiedy wpadamy w kompleksy po obejrzeniu kolejnych idealnych zdjęć na Instagramie. W porównaniu z internetowymi celebrytkami każda z nas wypada blado. Ale wcale nie dlatego, że jesteśmy od nich brzydsze. One po prostu lepiej opanowały sztukę retuszu…

Choć teoretycznie zdajemy sobie z tego sprawę, wciąż dajemy się nabrać na te same sztuczki. Tracimy czujność i wierzymy, że to co widzimy w Sieci, koniecznie musi być prawdą. I jest, ale po przetworzeniu przez upiększające filtry i bardziej profesjonalne programy graficzne. Dlatego tak ważne jest, by wciąż o tym przypominać.

Tak jak ona. Brytyjska gwiazda telewizyjna, która na chwilę zdjęła maskę, by pokazać swoją prawdziwą twarz…

Zobacz również: Do tego prowadzi obsesja... Zoperowała się, żeby wyglądać tak, jak po retuszu w aplikacji upiększającej!

Scarlet Moffatt

źródło: Instagram (instagram.com/scarlett_moffatt)

Do wszystkich młodych dziewczyn (i bardziej dojrzałych pań) - nie wierzcie we wszystko, co widzicie w social mediach. Oto, co potrafi zdziałać makijaż i odpowiednio dobrany filtr. Kochajcie siebie takimi, jakie jesteście i nie porównujcie się z innymi.

Dzisiaj jesteś sobą, prawdziwsza od prawdy. Nie ma drugiej takiej, która jest bardziej tobą, niż ty” - przekonuje Scarlet Moffatt, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln ludzi. Wiele z nich to zakompleksione nastolatki.

Odważne porównanie szybko zrobiło furorę w sieci i zdobyło ponad 200 tys. polubień.

Zobacz również: Internautki w szoku: „Ta mała dziewczynka maluje się lepiej ode mnie!” (Zobacz jej metamorfozę)

 

Scarlet Moffatt

źródło: Instagram (instagram.com/scarlett_moffatt)

27-latka to gwiazda nowego pokolenia, którą Brytyjczycy znają z wielu rozrywkowych programów i seriali telewizyjnych. Ma miliony fanów, więc jej głos i odwaga naprawdę mają znaczenie. Obserwatorzy bardzo docenili jej manifest.

„Bardzo ważne słowa, dziękuję ci za nie!”, „Makijaż to fajna zabawa, ale prawdziwe piękno ukrywa się w duszy”, „Właśnie takich słów dzisiaj potrzebowałam”, „Brawo za odwagę” - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, kiedy Scarlet zabrała głos w tak ważnej sprawie.

Zobacz również: Operacja plastyczna dla dziewczyn, które chcą wyglądać na Snapchacie jeszcze piękniej niż po filtrach? To już fakt!

 

Scarlet Moffatt

źródło: Instagram (instagram.com/scarlett_moffatt)

„Kim są ludzie, którym wydaje się, że mają prawo wyzywać kobiety z powodu wyglądu? Za chuda, za gruba, za stara, za mało wymalowana itd. Czy zastanawiają się nad tym, jak negatywny wpływ mają na młodszą generację? Martwi mnie, że żyjemy w świecie, gdzie uznawane jest to za normę.

Do wszystkich dziewczyn i kobiet, które mnie obserwują - jesteście niesamowite i piękno. Wynika to z waszej życzliwości, inteligencji i tego, w jaki sposób okazujecie miłość innym” - napisała jakiś czas temu na Twitterze.

A nam pozostaje się pod tym podpisać.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 12:14
Ta laska jest z Googlebox, akurat nie ma fanów ze względu na urodę, a na poczucie humoru.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 11:43
Naturalnie jest ładniejsza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 01:28
To prawda - na instagramie same ideały, a na ulicy nie widać już tych „bóstw”
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo