Przestała się depilować, malować i myć włosy. Masz odwagę zobaczyć, jak wyglądają jej pachy i nogi?

Nie może się opędzić od hejterów, którzy krytykują jej metamorfozę.
Przestała się depilować, malować i myć włosy. Masz odwagę zobaczyć, jak wyglądają jej pachy i nogi?
źródło: Instagram (instagram.com/freeleethebananagirl)
06.12.2017

Sztuczność otacza nas ze wszystkich stron. Szczególnie w Internecie, gdzie aż roi się od plastikowych piękności podziwianych przez miliony zapatrzonych w nie fanów. Są uzależnione od operacji plastycznych i makijażu, całe dnie spędzają przed lustrem i nigdy nie odważą się pokazać swoich zdjęć bez gruntownego retuszu. Po drugiej stronie barykady stoi ona.

Leanne Ratcliffe, znana w Sieci jako „Bananowa Dziewczyna”, także szokuje, ale swoją surową naturalnością. Australijka występująca również pod pseudonimem Freelee jest weganką i zwolenniczką prostego życia. Bez depilacji, dezodorantów, szamponów i tym podobnych wynalazków, bez którego podobno można się obyć.

37-latka wyznała ostatnio, że od lat nie goli pach, a później zrezygnowała także z depilowania nóg, rąk, twarzy i łona.

Zobacz również: Kilka miesięcy temu ogłosiła, że już NIGDY nie będzie się depilować. Jak dziś wygląda jej ciało?

rezygnacja z depilacji

źródło: Instagram (instagram.com/freeleethebananagirl)

„Nie goliłam swoich puszystych pach od lat i kocham ten stan. Nie mam zamiaru pozbywać się owłosienia także z nóg, rąk, twarzy i łona. Nigdy więcej zacięć, podrażnień, marnowania czasu na gorący wosk, bolesnych plastrów i odwiedzania drogich salonów.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że poczułam swoją kobiecą siłę. Przestało mnie interesować, co ludzie z wypranymi mózgami o mnie myślą. Miałam w swoim życiu okresy, kiedy rezygnowałam z depilacji i było mi dobrze. Z różnych powodów jednak do tego wracałam. Ale nigdy więcej.

Dzięki prostej decyzji o rezygnacji z golenia ciała czuję się wyzwolona, jak nigdy wcześniej. Nie mam zamiaru spełniać seksistowskich standardów lansowanych przed media - wyznała.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Jak się żyje z owłosionym łonem?

 

rezygnacja z depilacji

źródło: Instagram (instagram.com/freeleethebananagirl)

Nie wszyscy rozumieją jej podejście do tego tematu. Na Instagramie od razu pojawili się krytycy, którzy nie pozostawiają na Leanne suchej nitki. Wyzywają ją od chorych, nienormalnych i marnych prowokatorek. Przekonują, że ogolenie ciała to nie żaden seksizm, ale dbanie o siebie.

Nic nie wskazuje jednak na to, by blogerka miała dać się przekonać. „Bananowa Dziewczyna” dawno temu zrezygnowała też z makijażu, mycia włosów szamponem i wszystkich innych zbędnych kosmetyków. Nie farbuje włosów i nie przedłuża rzęs.

Ale czy wygląda przez to gorzej? Oceń sama…

Zobacz również: Depilacja miejsc intymnych depilatorem - plusy i minusy

rezygnacja z depilacji

źródło: Instagram (instagram.com/freeleethebananagirl)

Czy naturalność jej służy?

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 18:35
Po prostu normalna kobieta. Nie muszę mieć odwagi aby zobaczyć nie ogolone nogi i pachy to po prostu natura.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 17:24
Ot, kolejna szurnięta weganka :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2017 09:28
Pachy niewydepilowane, ale brwi ma wyregulowane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2017 01:22
Fuuuj, ale fleja.... To co ona robi, to nie jest naturalność, bo nawet w zamierzchłych czasach kobiety depilowały ciała,i depilują również teraz, bo chodzi o HIGIENĘ a nie o ,,seksistowskie media,,i lansowanie.... Ktoś tu błędnie odbiera lewacką propagandę. Nie musi być sztuczna jak większość kobiet teraz. Ja rozumiem że ktoś się sprzeciwia sztucznym rzęsom, paznokciom czy doczepom na włosy czy nawet depilacji nóg, ale żeby przestać myć włosy, golić pachy czy łono ?! to jest obrzydlistwo ! Wygląda jak zapuszczona bezdomna, której nie stać na wodę i środki do higieny osobistej. Żaden facet nie będzie chciał jej kijem tknąć.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo