Jest niesamowicie piękna, choć waży... 90 kilogramów! Poznajcie śliczną Riley!

Blogerka twierdzi, że tajemnicą sukcesu jest pewność siebie. Bez względu na rozmiar.
Jest niesamowicie piękna, choć waży... 90 kilogramów! Poznajcie śliczną Riley!
18.11.2017

Ma dopiero 21 lat, a już wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych ambasadorek normalności. Ta blogerka plus size doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma figury modelki. To jednak nie oznacza, że przestała o siebie dbać. Regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia, ale nie po to, by schudnąć. Uwielbia swoje krągłe ciało. Chce być jednak przy okazji sprawna i zdrowa.

Jeszcze niedawno ważyła 115 kg. Zrzuciła 25 i jest z siebie zadowolona. Jej celem nie jest wcale wychudzone ciało. Riley Hemson, znana w Sieci jako Healthychick101, przekonuje, że podstawą sukcesu jest dobra kondycja i samoakceptacja. Możesz być dziewczyną z lekką nadwagą, ale jeśli lubisz siebie i nie leżysz całymi dniami w łóżku - jesteś seksbombą.

Ona naprawdę tak się czuję. Udowadniają to jej wpisy na Instagramie obserwowanym przez niemal 70 tysięcy osób. Czy tak właśnie wygląda zdrowe podejście do własnej cielesności?

Zobacz również: Zdenerwowana blogerka plus size przekonuje: „Akceptacja dla nadwagi nie jest tym samym, co promowanie anoreksji!”

Riley Hemson Healthychick101

źródło: Instagram (instagram.com/healthychick101)

„Otrzymuję mnóstwo wiadomości od kobiet, które pytają, jak poradzić sobie z cellulitem i rozstępami. Oto moja odpowiedź: nie musisz nic z nimi robić. A wtedy wciąż pozostają dwie opcje. Albo będziesz siebie z tego powodu nienawidziła albo nauczysz się je kochać i żyć normalnie.

Sama nadałam imiona każdemu załamaniu na moim ciele. Tak długo jak je odżywiasz i kochasz - nikogo nie interesuje, jak wyglądasz. Chodzi wyłącznie o zdrowie!” - przekonuje.

Zobacz również: Idealny brzuch? Wieczorem wygląda już zupełnie inaczej... (Co się z nim stało?!)

Riley Hemson Healthychick101

źródło: Instagram (instagram.com/healthychick101)

„Zastanówcie się nad tym, co napawa was dumą. Mój profil poświęcony jest zdrowiu - bez względu na to, czy chodzi o przybranie na wadze, zrzucenie kilogramów czy zdrowszy umysł. Jestem dumna z pracy, jaką wykonałam, ale jestem też dumna, jak kocham swoich przyjaciół i rodzinę. Jak jestem lojalna.

Jestem dumna z mojej determinacji, która pomaga mi na studiach. Z tego, że w każdej sytuacji widzę coś dobrego. Kochajmy siebie, swoje ciała i wszystko, co nas dotyczy. Bo w tym wszystkim najmniej chodzi o wygląd!” - twierdzi.

Zobacz również: Kobiety w rozmiarze XXL odtwarzają topowe kampanie modowe. Jak wyszło?

 

Riley Hemson Healthychick101

źródło: Instagram (instagram.com/healthychick101)

„Wyleguje się na słońcu i kocham swoje życie. Tak wygląda rzeczywistość dla większości dziewczyn na plaży. Musiałam się nauczyć, jak czerpać z życia i czuć się dobrze ze swoimi wałeczkami i rozstępami. Pewność siebie jest seksowna dla każdego!

Nie porównuj siebie z innymi. Przez 99 procent czasu poświęconego na social media oglądasz tylko najlepsze ujęcie ze 100 innych. Cała reszta wygląda tak, jak to” - zdradza.

Podoba Ci się jej podejście?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 20:21
jak ona to robi że ma płaski brzuch?? ja przy wzroście 178 cm i wadze 72 kg wyglądam na 4-5 miesiąc ciąży a nie koniecznie po posiłku. Ćwiczę już 7 miesięcy więc już trochę schudłam ale nawet jak w przeszłości jak byłam szczupła 60 kg też miałam brzuszek i nie wiem jak ! Trenerzy na siłce też nie umieją mi odpowiedzieć czemu mam głównie brzuch. Nie zaakceptuje znowu stwierdzenia że taka moja uroda...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 14:44
w porownaniu do wychudzonych homoniewiadomo sucharow typu anka rubik to ta kluseczka wyglada calkiem smakowicie i mozna zawiesic oko na twarzy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 07:31
Zadbana grubaska i tyle. Moim zdaniem nie da się wyglądać ślicznie, będąc grubym. Jedynie da się wyglądać dobrze i zadbanie jak na otyla osobę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 01:48
Ona jest otyła, to już widać na pierwszy rzut oka. Z tą tuszą nie jest śliczna, przykro mi. Z taką figurą nawet śliczna twarz nie pomoże.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo