Trudno uwierzyć, jak w 30 sekund zmienił się jej brzuch! Wydaje się idealny, a chwilę później...

Szczera blogerka fitness pokazała bardzo nietypową transformację.
Trudno uwierzyć, jak w 30 sekund zmienił się jej brzuch! Wydaje się idealny, a chwilę później...
źródło: Instagram (instagram.com/zoe_se_sas)
23.10.2017

Blogerki fitness dzielą się na te, które nie boją się prawdy i rzeczywiście inspirują nas do zmiany na lepsze oraz takie, które ciągle udają bardziej idealne, niż są w rzeczywistości. A w efekcie wpędzają siebie i swoje obserwatorki w jeszcze większe kompleksy. Ona należy do tej pierwszej grupy, na co najlepszym dowodem jest ostatnie opublikowane przez nią zdjęcie.

Zoe Novota prowadzi aktywny styl życia. Jest stałą bywalczynią siłowni, gdzie nie tylko się gimnastykuje, ale dźwiga także spore ciężary. Chce być zdrowa, silna i zgrabna, ale to nie oznacza, że ma obsesję na punkcie wyglądu. Piękna siłaczka wykazuje także ogromny dystans do siebie, czym zaskarbia sobie sympatię kolejnych obserwatorów.

Trzeba mieć sporą odwagę, by pokazać się w takim stanie. Większość koleżanek po fachu nigdy by się na to nie zdecydowało.

Zobacz również: Idealny brzuch? Wieczorem wygląda już zupełnie inaczej... (Co się z nim stało?!)

Zoe Novota

źródło: Instagram (instagram.com/zoe_se_sas)

„Oto moja 30-sekundowa transformacja! To proste podziwiać zdjęcia innych kobiet na Instagramie i porównywać siebie do nich. Dlatego chciałam pokazać problem z nieco innej perspektywy. Te fotografie zostały wykonane w odstępie kilku sekund.

Zazwyczaj zdjęcia w mediach społecznościowych polegają na dobrym oświetleniu, idealnej pozie i najlepszej perspektywie. Sama się do tego przyznaję. Na drugim zdjęciu to wciąż ja, ale bez najlepszego światła i perfekcyjnej pozy.

Przyjrzyj mu się uważnie - tak wygląda zrelaksowane ciało w obcisłych legginsach” - twierdzi Zoe.

Zobacz również: Wszystko jasne! Według internautów tak wygląda idealne kobiece ciało (Ma 17 mln fanów!)

Zoe Novota

źródło: Instagram (instagram.com/zoe_se_sas)

„Osoba ze zdjęcia po prawej stronie wciąż ćwiczy niemal każdego dnia, a jej dieta w 75 procentach opiera się na zdrowych składnikach. Jest także 100-procentowo piękna i silna.

Dlatego, kiedy następnym razem uchwycisz siebie bez pozowania i przy złym świetle - nie bądź dla siebie surowa, bo twoje ciało wciąż jest niesamowite i jest w stanie zrobić wiele wspaniałego jeśli tylko mu na to pozwolisz.

A kiedy widzisz pozowane zdjęcia - pamiętaj, że osoby na nich uwiecznione nie zawsze są idealne - przekonuje blogerka. I ma w tym sporo racji.

Zobacz również: Co się dzieje, gdy oglądasz zdjęcia szczupłych modelek?

Zoe Novota

źródło: Instagram (instagram.com/zoe_se_sas)

Zoe Novota

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo