Wszyscy się dziwią, dlaczego w dniu ślubu nie ukryła ogromnego znamienia na twarzy (To trzeba zobaczyć...)

Wielką plamę mogła zasłonić makijażem. Dlaczego tego nie zrobiła?
Wszyscy się dziwią, dlaczego w dniu ślubu nie ukryła ogromnego znamienia na twarzy (To trzeba zobaczyć...)
źródło: Instagram (instagram.com/ferrin_roy)
26.09.2017

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że w tym dniu chcemy wyglądać idealnie. Na wykonanie okolicznościowego makijażu i fryzury potrafimy wydać majątek, by zachwycić gości i piękne prezentować się na zdjęciach. Ona też tego chciała, ale nie za wszelką cenę. Poznajcie kobietę, która choć mogła, nie zdecydowała się zasłonić bardzo widocznej skazy.

Ferrin Roy ze Stanów Zjednoczonych urodziła się z widocznym znamieniem na twarzy. Ciemna plama pokrywa niemal cały jej policzek. Ma 10 centymetrów szerokości i mocno rzuca się w oczy. Wydawało się, że młoda kobieta będzie chciała to ukryć, żeby na ślubnym kobiercu stanąć z idealną twarzą. 30-latka doszła jednak do wniosku, że nie ma zamiaru udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jest.

Internauci są zachwyceni jej odwagą. To trzeba zobaczyć…

Zobacz również: Urodziła się z dziwną plamą na twarzy. Dziś ma 24 lata, a z jej znamieniem stało się coś, w co trudno uwierzyć!

 

Ferrin Roy

źródło: Instagram (instagram.com/ferrin_roy)

Mój uśmiech jest promienny i nikt nie jest w stanie pozbawić mnie entuzjazmu do życia i pewności siebie. Akceptuję znamię na mojej twarzy. Nigdy go nie zasłaniałam i nigdy tego nie zrobię - wyznała w rozmowie z portalem „Mail Online”.

Ferrin lubi siebie i do tego samego namawia innych, którzy przyszli na świat z wadami wrodzonymi. Zachęca wszystkich, aby zaakceptowali swoją unikalność.

Zawsze czułam się pewnie patrząc w lustro. Kiedy człowiek lubi siebie, inni też przestają dostrzegać jego wady - twierdzi. A jej ślubne zdjęcia są na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: Dziewczyny ze znamionami: NIGDY nie pokazywały się bez makijażu! (Poruszające zdjęcia)

Ferrin Roy

źródło: Instagram (instagram.com/ferrin_roy)

Kobieta nie obraża się, kiedy inni bezceremonialnie ją obserwują, wywracają oczami, zadają niedyskretne pytania, sugerują operację albo chcą dotknąć skazy. W takich momentach czuje się jak… dzieło sztuki. Jest unikalna i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Znamię jest częścią mnie i nie mam zamiaru zadowalać innych poprzez jego ukrywanie. Zawsze będę sobą. Nikt nie jest wart tego, żebym musiała się dla niego zmienić - twierdzi.

Nie pozostaje nam nic innego, jak podpisać się pod jej słowami.

Zobacz również: Mówiono, że jej znamię jest obrzydliwe, ale się nie załamała

Ferrin Roy

źródło: Instagram (instagram.com/ferrin_roy)

Ferrin Roy

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2017 11:15
dobrze ze znalazła faceta który ją z tym czymś na twarzy akceptuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie