Ale przytyła! Ona twierdzi, że im więcej waży, tym jest... szczęśliwsza (Jak to możliwe?)

26-latka zamieniła ubrania w rozmiarze 38 na 46 i pozbyła się kompleksów.
Ale przytyła! Ona twierdzi, że im więcej waży, tym jest... szczęśliwsza (Jak to możliwe?)
źródło: Instagram (instagram.com/lateciat)
26.09.2017

Wiele z nas ulega złudzeniu, że im mniej będziemy ważyły, tym automatycznie będziemy szczęśliwsze. Zadowolenie z życia utożsamiamy z atrakcyjnością fizyczną, bo ładnym jest zawsze łatwiej. Zapominamy jednak o tym, że uroda czy wymiary to kwestie drugorzędne. Zwłaszcza wtedy, kiedy same wpędzamy się w obsesję i wciąż nie jesteśmy dla siebie wystarczająco idealne. Ona coś o tym wie.

La`Tecia Thomas jeszcze kilka lat temu była szczupłą, wysportowaną i umięśnioną dziewczyną, która przygotowywała się do zawodów fitness bikini. Jej ciało wyglądało perfekcyjnie. Dziś jest jej znacznie więcej. Można nawet powiedzieć, że ma nadwagę. Ale wcale nie czuje się gorzej, niż w przeszłości. 26-latka twierdzi wręcz, że dopiero dziś jest naprawdę szczęśliwa, bo nie musi ścigać się sama ze sobą.

Dla niej dodatkowe kilogramy okazały się przepustką do lepszego samopoczucia. Jak to tłumaczy?

Zobacz również: Nietypowa metamorfoza: Modelka z idealnym ciałem postanowiła się... ROZTYĆ! (Dlaczego?)

 

LaTecia Thomas

źródło: Instagram (instagram.com/lateciat)

„Przeglądałam swój telefon i trafiłam na to stare zdjęcie. Pochodzi z czasów, kiedy przygotowywałam się do zawodów fitness bikini. Wielu ludzi spojrzy na to porównanie i stwierdzi, że woli tę wersję mnie. Ja preferuję siebie bez względu na wagę, ale pod warunkiem, że jestem szczęśliwa.

Warto kochać siebie bez względu na rozmiar. Pamiętam, jak bardzo byłam nieszczęśliwa, kiedy zrobiłam to pierwsze zdjęcie. Nienawidziłam wielu części swojego ciała - zwłaszcza pośladków i ud, bo zawsze miałam problem, żeby tam schudnąć. Byłam niepewna siebie i ciągle porównywałam się z innymi kobietami” - wyznaje 26-letnia Australijka.

Dziś jej ciało wygląda zupełnie inaczej, ale wreszcie akceptuje siebie w 100 procentach. Dlaczego?

Zobacz również: Śliczna? W takim razie zobacz jej pośladki (wcale nie są takie idealne!)

LaTecia Thomas

źródło: Instagram (instagram.com/lateciat)

„Od czasu, kiedy zmieniłam swoje spojrzenie na życie i nauczyłam się doceniać to, kim jestem, zrozumiałam, że gdybym pojęła to wcześniej, wtedy też byłabym szczęśliwa. Zdrowie psychiczne jest równie ważne, co kondycja fizyczna.

Nie twierdzę, że brach ruchu i podejmowanie niezdrowych decyzji jest w porządku, ale chodzi o znalezienie balansu. Słuchaj swojego ciała. Sama wiesz, co jest dla niego najlepsze” - przekonuje.

Jej post polubiło już ponad 75 tysięcy internautów, więc chyba coś jest na rzeczy…

Zobacz również: Jak pokochać swoje ciało?

LaTecia Thomas

źródło: Instagram (instagram.com/lateciat)

La`Tecia Thomas

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.10.2017 20:24
to chyba ty masz bardziej nasrane, dziewczyno ja tego nie brałam ale cos co jest w 100 procentach z naturalnych skladników niczego nie uszkadza.. a jeśli wysyp pryszczy to wszystko powoduje na poczatku co jest zdrowe bo usuwa toksyny z organizmu. ale ty o tym raczej nie wiesz bo obżerasz sie tylko fast foodem i hejtujesz na prawo i lewo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2017 11:45
HAHAHAHA, TA ŻAŁOSNA SPRZEDAJNA KURWA MYŚLI ŻE JAK SIĘ PODPISZE INNYM IMIENIEM TO NIKT SIĘ NIE ZORIENTUJE ŻE TO TA SAMA OSOBA PISZE TE BZDURY. IQPA TO SYF KTORY USZKADZA UKŁAD POKARMOWY I POWODUJE WYSYP PRYSZCZY.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2017 13:47
Popadanie ze skrajnosci w skrajnosc
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2017 13:32
WYYPIERDALAJ ŻAŁOSNA KURWO Z TĄ REKLAMĄ IQPY!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2017 10:13
WYYPIERDALAJ Z TĄ REKLAMĄ TY GŁUPIA SRAKO!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie