Ta śliczna dziewczyna chwali się MONOBRWIĄ! (Tak gęstego owłosienia nad oczami jeszcze nie widziałaś)

Jej brwi tworzą jedną wielką całość. Ładnie wyglądają?
Ta śliczna dziewczyna chwali się MONOBRWIĄ! (Tak gęstego owłosienia nad oczami jeszcze nie widziałaś)
źródło: Instagram (instagram.com/sophiahadjipanteli)
12.09.2017

Po latach wszechobecnej sztuczności naturalność wraca do łask. Dotyczy to niemal wszystkich dziedzin naszego życia. Wyglądu również. Coraz więcej kobiet rezygnuje z farbowania włosów, depilacji ciała czy makijażu. Nasza bohaterka poszła o krok dalej i przestała regulować naturalnie gęste brwi. Mało tego - robi wszystko, żeby było ich jeszcze więcej.

Sophia Hadjipanteli na co dzień studiuje marketing na jednej z amerykańskich uczelni. Po godzinach pozuje do zdjęć i… prowokuje na Instagramie. Tak przynajmniej twierdzą jej krytycy, a tych niestety nie brakuje. Ich zdaniem 21-latka ma nad oczami „busz” i koniecznie powinna coś z tym zrobić. Jej brwi są nie tylko krzaczaste, ale na dodatek łączą się nad nosem i tworzą jedną całość.

Studentka nic sobie z tego nie robi i uparcie promuje „Unibrow Movement”, czyli ruch promujący monobrwi (zrośnięte ze sobą).

Zobacz również: One odważyły się na DEPILACJĘ NOSA! Nie uwierzysz, co przykleiło się do wosku...

 

monobrew

źródło: Instagram (instagram.com/sophiahadjipanteli)

Nie robię tego, żeby ludzie mnie lubili. Bardziej chodzi o to, żeby pokazać im, że mogą robić ze swoim życiem cokolwiek zechcą - wyznała w rozmowie z „Harper`s Bazaar”. Sophia mówi wprost - uważam, że wyglądam lepiej z gęstymi brwiami, ale nie mam nic przeciwko, jeśli komuś się to nie podoba.

21-latka z jednej strony promuje pełną naturalność, ale owłosienie nad jej oczami nie jest wyłącznie zasługą genów. Brytyjka cypryjskiego pochodzenia żyjąca aktualnie w Stanach Zjednoczonych przyznaje, że regularnie farbuje je na czarno. Ich prawdziwy odcień to blond.

Codziennie przed snem aplikuje na nie również olejek rycynowy, który ma przyspieszyć ich wzrost.

Zobacz również: Co skrywa się w zatkanych porach? Maksymalne zbliżenia, od których robi się niedobrze!

monobrew

źródło: Instagram (instagram.com/sophiahadjipanteli)

Sophia przyznaje, że krzaczaste brwi w połączeniu z mocnym makijażem bardzo rzucają się w oczy. Codziennie spotyka ludzi, którzy „ostentacyjnie gapią się” na nią, ale nie ma nic przeciwko temu. Wręcz przeciwnie - jej #UnibrowMovement ma zachęcić inne kobiety do pójścia w jej ślady.

Młoda kobieta twierdzi, że nie zrezygnuje ze swojego prowokacyjnego wizerunku do momentu, kiedy ludzie nie zaczną akceptować innych bez względu na ich wygląd. Wszystko wskazuje więc na to, że gęste brwi będą jej towarzyszyć do końca życia.

Podoba Ci się?

Zobacz również: Oto najgorszy urodowy trend tego roku - brwi jak pióra (FOTO)

monobrew

źródło: Instagram (instagram.com/sophiahadjipanteli)

Sophia Hadjipanteli

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 14.09.2017 15:38
jak Frida Kahlo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2017 20:25
Jap..erdole TRAGEDIA ! Jak ona może się tym chwalić, na jej miejscu już dawno bym się tego pozbyła. Wolałabym nie mieć brwi wcale niż mieć taki busz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2017 18:23
WON Z TYM SPAMEM KURVVO!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2017 10:02
pewnie wszyscy będą ją tu hejtować, ale ja mam nadzieję, ze w przyszłości kobiety nie będą musiały się poddawać temu terrorowi piękna i nie będą musiały się depilować. Masz zrośnięte brwi? super. Masz owłosione nogi, pępek czy twarz? super. Niestety póki co nie zapowiada się na taką rewolucję w podejściu do ciała
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo