Ona twierdzi, że każda z nas zasługuje na miano MODELKI FITNESS. I pokazuje te zdjęcia...

Brak sześciopaku na brzuchu i wyraźna nadwaga to podobno żaden problem.
Ona twierdzi, że każda z nas zasługuje na miano MODELKI FITNESS. I pokazuje te zdjęcia...
źródło: Instagram (instagram.com/julieanakim)
11.09.2017

Na Instagramie aż roi się od zgrabnych i wysportowanych dziewczyn. Niektóre z nich zawodowo zajmują się fitnessem, inne są samozwańczymi ekspertkami ds. zdrowego stylu życia. Każdego dnia eksponują swoje perfekcyjne ciała. Podobno nie po to, żeby się nimi chwalić, ale zainspirować innych do zadbania o siebie.

Trudno im dorównać. Zwłaszcza w Sieci, gdzie anonimowi komentatorzy zawsze mogą zmieszać nas z błotem. Jeśli nie prezentujesz się wystarczająco idealnie - ktoś natychmiast przywoła cię do porządku. Shannon Michelle coś o tym wie i dlatego postanowiła wziąć w obronę kobiety, które dopiero walczą o siebie. Ta popularna blogerka twierdzi, że każda z nas zasługuje na miano „modelki fitness”.

Bez względu na to, na jakim jesteśmy etapie i czy na naszym brzuchu widoczny jest już sześciopak

Zobacz również: Zgrabna blogerka na jeden dzień zrezygnowała z diety. Nie uwierzysz, jak bardzo zmienił się jej brzuch!

 

Shannon Michelle

źródło: Instagram (instagram.com/caligirlgetsfit)

„W ubiegłym tygodniu ktoś nazwał mnie modelką fitness. Roześmiałam się i powiedziałam - dziewczyno, nie jestem żadną modelką. Nie mam sześciopaku na brzuchu, wciąż pracuję nad swoją pupą, a moje umięśnienie nie jest wystarczające. Ale potem to przemyślałam i doszłam do wniosku, że jestem w błędzie. WSZYSTKIE JESTEŚMY MODELKAMI FITNESS.

Tak, to oznacza, że ty również. Bez względu na to, na jakim etapie swojej podróży jesteś. Jesteś wzorem do naśladowania, który inspiruje ludzi wokół siebie. Wszystkie jesteśmy bohaterkami, które postanowiły zostać lepszymi wersjami samych siebie. Fitness oznacza co innego dla każdej z nas” - twierdzi Shannon.

Na zdjęciu widzimy ją (w środku) i dwie koleżanki. Każda o innej budowie ciała.

Zobacz również: Idealna pupa? Tylko na Instagramie... Blogerka ujawniła, jak jej pośladki wyglądają NAPRAWDĘ!

Shannon Michelle

źródło: Instagram (instagram.com/caligirlgetsfit)

„Ostatnio napisałam o moim doświadczeniu, kiedy ktoś nazwał mnie modelką fitness, a ja nie czułam się fizycznie gotowa na takie określenie. W końcu doszłam do wniosku, że każda z nas zasługuje na to, by się tak nazywać. Nie potrzebujesz wyrzeźbionych mięśni, solidnych ramion i pupy, która zawstydziłaby sama Kim Kardashian. Ty też jesteś modelką fitness” - przekonuje blogerka.

I publikuje kolejne zdjęcia. Swoje (po lewej) i dwóch inspirujących ją kobiet, które wyglądają zupełnie inaczej. Wszystkie mają być wzorem do naśladowania, bo przeszły długą drogę i wciąż mają w sobie wystarczająco dużo siły, by walczyć o siebie.

Może faktycznie coś w tym jest?

Zobacz również: Co właściwie dzieje z tłuszczem, gdy chudniemy?

Shannon Michelle

źródło: Instagram (instagram.com/caligirlgetsfit)

Shannon odważyła się także pokazać, jak wygląda jej ciało bez retuszu i po obróbce graficznej.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.10.2017 20:13
żałosna jesteś ty i to, że wyżywasz sie na tych, co wstają sprzed tv i wyglądają dobrze w przeciwności do ciebie, leniuszku ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.09.2017 22:18
Uprawiam sport, jestem zgrabna, jem dobrze ale nie nazwałabym się modelką fitness bo nie poświęcam temu całego życia, moje ciało aż tak bardzo mnie nie absorbuje i bez jaj. Modelka to modelka, zawód, zarabianie na reklamowaniu produktów swoim wyglądem. Ja tego nie robię, więc modelką nie jestem, mimo fajnej figury. A ta pani nawet tego nie ma.
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 12.09.2017 20:53
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2017 11:11
WYYYPIERDALAJ Z TĄ ŻAŁOSNA REKLAMĄ IQPY TY GŁUPIA KU RWO!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 16:43
Niestety nie kazda kobieta może być modelka, tak jak nie każdy może być lekarzem, ale każdy może zrobić z siebie pośmiewisko publicznie, a szczególnie gdy chce sobie i innym na sile cos udowodnić, a tak naprawdę wychodzi w oczach innych na idiote.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo