Tycie bardzo jej służy... Ta 22-latka im więcej waży, tym lepiej wygląda (Zaczynała od 27 kg!)

Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że to zmiana na lepsze.
Tycie bardzo jej służy... Ta 22-latka im więcej waży, tym lepiej wygląda (Zaczynała od 27 kg!)
źródło: Instagram (instagram.com/annalisemishler)
14.08.2017

Kiedy słyszymy o transformacji wyglądu, natychmiast wyobrażamy sobie kogoś, komu nareszcie udało się schudnąć. Zmianę na lepsze postrzegamy wyłącznie w tych kategoriach. Trudno nam zrozumieć, że czasami może być nią znaczne przybranie na wadze. A tak właśnie było w tym przypadku. Poznajcie młodą kobietę, która ciężko pracowała nad tym, aby przytyć i teraz zachwyca wyglądem.

Annalise Mishler ze Stanów Zjednoczonych robi coraz większą karierę w Internecie. Ponad 45 tysięcy obserwatorów na Instagramie zachwyciło się jednak nie tylko jej urodą, ale także trudną historią. Jeszcze niedawno nie była apetyczną blondynką, którą jest dzisiaj. Ważyła zaledwie 27 kilogramów i stała na granicy życia i śmierci. Poziom tkanki tłuszczowej wynosił tylko 3 procent.

Od tego czasu wiele się jednak zmieniło, co udowadnia to zdjęcie.

Zobacz również: Zazdrościsz im figury? Zmienisz zdanie, kiedy zobaczysz ich PRAWDZIWE sylwetki!

 

Annalise Mishler

źródło: Instagram (instagram.com/annalisemishler)

„27 kg -> 40 kg. Chociaż raz oszczędzę wam długiego i emocjonalnego opisu, bo to zdjęcie mówi samo za siebie” - napisała na Instagramie. I ma w tym sporo racji, bo pozytywna przemiana widoczna jest gołym okiem.

To zabawne, kiedy ludzie myślą, że mięśnie są dowodem na szczęście. Że jedzenie mniej i ćwiczenie więcej jest dobre. Cóż, pozwólcie że do czegoś się przyznam. Ja umierałam, kiedy miałam mięśnie. Umierałam, kiedy jadłam za mało i za dużo ćwiczyłam. Nigdy nie byłam w swoich oczach wystarczająco dobra, szczupła i wartościowa - wyznała jakiś czas temu.

Kiedyś głodowała, a dziś…

Zobacz również: Blogerka pokazała, jak wyglądają jej pośladki, kiedy nie pozuje do zdjęcia. Tego się nie spodziewasz!

Annalise Mishler

źródło: Instagram (instagram.com/annalisemishler)

Annalise Mishler nie ma już problemów zdrowotnych, ale to wymagało drastycznej zmiany stylu życia. Od rygorystycznej głodówki do 6500 kalorii dziennie. Tak wygląda jej aktualna dieta, dzięki której wciąż może przybierać na wadze i ćwiczyć. Blogerka wyznaje, że dzięki przemianie wyzdrowiała także jej psychika.

Jestem teraz o wiele szczęśliwsza. Wiadomo, że przemiana to było piekło i jedno z najtrudniejszych wyzwań w życiu, ale znowu żyję i jest mi dobrze. Największa transformacja dotyczy tego, czego nie możesz zobaczyć. Żyłam najczarniejszymi wyobrażeniami, a teraz mam uśmiech na twarzy - twierdzi.

To naprawdę po niej widać!

Zobacz również: Blogerka fitness ujawnia całą prawdę o tym jak ciało zmienia się podczas "tych dni"!

Annalise Mishler

źródło: Instagram (instagram.com/annalisemishler)

22-letnia Annalise Mishler

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
serduszko29 (Ocena: 5) 14.08.2017 20:36
O skubana, zaburzenia ma jak nic. ktoś taki jedyne co powinien wybrać to psychiatrę. Ja schudłam na tabsach iqgreen, o 3 rozmiary - ale dlatego że byłam troszkę puszysta, do rozmiaru 38. A nie z kości na ości albo odwrrotnie - z ości na balon przytyć. To narawdę zaburzenia
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.08.2017 17:28
o wele lepiej-mimo sztucznych piersi
odpowiedz
Meg (Ocena: 5) 14.08.2017 13:48
Na jej instagramie jest napisane, że ważyła 60 lbs, a potem 110, a tak naprawdę 110 Pounds = 49.89 kg, a nie 40 jak ktoś napisał w artykule. Ktoś może nabrać kompleksów, że waży więcej niż 40 kg. Bez przesady.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie