Chirurg tak zdeformował jej piersi, że codziennie musiała... kleić je taśmą! (To okropne, co skrywa pod nią!)

Kształtem nie przypominały normalnego biustu, więc kobieta ratowała się w nietypowy sposób.
Chirurg tak zdeformował jej piersi, że codziennie musiała... kleić je taśmą! (To okropne, co skrywa pod nią!)
źródło: E! Entertainment / Botched
10.08.2017

Jej historia jest najlepszym dowodem na to, że decyzja o operacji plastycznej powinna być bardzo przemyślana i podjęta z pełną świadomością ryzyka. Ale to tylko połowa sukcesu. Zabieg musi zostać wykonany w renomowanej klinice i przez doświadczonego lekarza. W przeciwnym razie efekty mogą być opłakane. Ona coś o tym wie…

Kailan wiele lat temu spełniła swoje największe marzenie. Aby pozbyć się kompleksów zdecydowała się na operację wszczepienia implantów piersi. Szybko tego pożałowała, bo „specjalista” okazał się totalnym amatorem. Nieudolny lekarz doprowadził do sytuacji, że kobieta przez dziesięciolecia czuła się uwięziona w niewłaściwym ciele.

Do tego stopnia, że codziennie obklejała zdeformowany biust taśma klejącą, aby nadać mu jakikolwiek kształt.

Zobacz również: Blogerka plus size ujawnia, jak wyglądają wargi po wstrzyknięciu wypełniacza (Lepiej niż wcześniej?)

 

zdeformowane piersi

źródło: E! Entertainment / Botched

Matka dwójki dzieci wystąpiła w programie telewizyjnym „Botched” stacji E! Entertainment. Po latach cierpienia zdecydowała się naprawić błąd młodości. Jak wspomina, konsultacja lekarska przed operacją trwała… 15 minut. Lekarz nawet nie zapytał, na jaki liczy efekt. Poinformował jedynie, że wszczepi implanty i na pewno będzie zadowolona z efektu. Nie była. Z dwóch małych piersi zrobiły się cztery zdeformowane.

Silikonowe implanty przesunęły się do góry i już na dobre pozostały w takiej pozycji. Wyrastają niemal spod pach. Dolna część piersi nie jest niczym wypełniona i bezwładnie zwisa prawie do wysokości pępka. Nic więc dziwnego, że kobieta przez dekady wstydziła się pokazać nago przed mężem. Nawet w ubraniu czuła się bardzo niepewnie.

Z czasem opracowała własną metodę, dzięki której nadawała biustowi pożądany kształt. Podnosiła go przy pomocy taśmy izolacyjnej.

Zobacz również: Jak wygląda idealny SZTUCZNY BIUST? Blogerka powiększyła piersi i pochwaliła się zdjęciami! (FOTO 18+)

zdeformowane piersi

źródło: E! Entertainment / Botched

Kobieta pokazała w programie telewizyjnym, jak wygląda ta oryginalna konstrukcja. Konsultujący jej przypadek lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom. „O mój Boże, to wygląda jak stanik z taśmy!” - zauważył jeden z nich.

Wiele lat temu Kailan musiała wyznać swój sekret także mężowi. Ten również bardzo się zdziwił, ale z czasem przywykł do tego rytuału. Od tego czasu codziennie pomagał żonie w ujarzmieniu zdeformowanych piersi. O ile proces klejenia nie jest bolesny, tak bohaterka tej historii bardzo narzekała na moment ściągania taśmy. Jak twierdzi, ból był nie do opisania.

Dziś to już na szczęście przeszłość, bo kobieta przeszła zabieg rekonstrukcyjny. I na zawsze pożegnała się z taśmą izolacyjną.

Zobacz również: Wszystko, co powinnaś wiedzieć o powiększaniu piersi

zdeformowane piersi

źródło: E! Entertainment / Botched

Przy pomocy taśmy izolacyjnej Kailan nadawała zdeformowanym piersiom nowy kształt

zdeformowane piersi

źródło: E! Entertainment / Botched

Piersi kobiety przed i po rekonstrukcji

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Ariana (Ocena: 5) 12.09.2017 02:30
Przecież najwięcej zależy od tego, na jakiego lekarza się trafi. Ja długo szukałam dobrego i trafiłam do dr Anny Olender - świetny chirurg, przykładem są moje piersi ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2017 08:07
mi sie wydaje ze mogla nieodpowiednio dbac o biust po operacji i nie chodzila na konsultacje. piersi po powiekszeniu zawsze sa tak wysoko i pozniej naturalnie opadaja - ale trzeba nosic specjalne biustonosze i bandaze. no i najwazniejsze, trzeba chodzic na konsultacje po operacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2017 02:33
Że co ?! Chodziła z tym przez dekadę i nie przeszkadzało to jej na tyle żeby pójść na kolejną operację tym razem do profesjonalisty żeby to poprawić ?! Masakra... ja bym zaraz na następny dzień była w klinice i żądała korekty, gdyby nie chcieli jej zrobić, sprawa trafiłaby do sądu i wygrałabym zaj..ebiste odszkodowanie że doktorek- amator by się nie wypłacił przez całe swoje życie. Napewno nie czekałabym tyle lat !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo