Wygląda naturalnie i idealnie? W takim razie zobacz, co skrywa pod grubą warstwą makijażu...

Popularna trenerka i modelka fitness odważyła się ujawnić prawdę.
Wygląda naturalnie i idealnie? W takim razie zobacz, co skrywa pod grubą warstwą makijażu...
źródło: Instagram (instagram.com/jankabudimir)
24.07.2017

Tysiące fanów znają ją jako kobietę doskonałą. Jest młoda, piękna, wysportowana i niesamowicie zgrabna. Obserwując jej aktywność w mediach społecznościowych można odnieść wrażenie, że nie ma żadnych wad. Janka Budimir pracuje jako trenerka personalna, a także modelka fitness. Okazuje się jednak, że 32-letnia Serbka wcale nie jest taka idealna. Pod makijażem skrywa tajemnicę.

Na początku 2015 roku na jej twarzy pojawiła się niewielka plamka. Później kolejne. Te stawały się coraz większe i dziś przebarwienia zajmują większą część jej oblicza. Zdiagnozowano u niej hiperpigmentację, czyli miejscowy nadmiar melaniny w naskórku. Przypadłość ta odpowiada za ciemne plamy na buzi trenerki.

Choć nie jest to dla niej nowy problem, dopiero teraz zdecydowała się go ujawnić.

Zobacz również: Do niedawna nikt nie wiedział, jak naprawdę wygląda jej twarz. Zmyła makijaż i...

 

Janka Budimir

źródło: Instagram (instagram.com/jankabudimir)

„W 2015 roku zdiagnozowano u mnie hiperpigmentację naskórka. Na początku były to drobne plamki, ale te w lutym zaczęły się powiększać i ciemnieć. Chciałabym powiedzieć, że mnie to nie rusza i jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu nie tracąc pewności siebie. Ale nie mogę.

Nigdy nie używałam tylu kosmetyków do makijażu, co teraz. Pracuję nad tym, żeby wreszcie przestać i pokazywać swoją prawdziwą twarz w miejscach publicznych. Bez strachu o to, że za chwilę ktoś znowu zapyta: co ty masz na buzi?

Pozowanie do tych zdjęć jest sposobem na to, żeby sobie z tym poradzić” - napisała na Instagramie.

Zobacz również: Właścicielka NAJBRZYDSZYCH ZĘBÓW na świecie już nie wstydzi się uśmiechać. Co za przemiana!

Janka Budimir

źródło: Instagram (instagram.com/jankabudimir)

„Kieruję swoje słowa do wszystkich z was, którzy uwierzyliście, że nie jesteście wystarczająco dobrzy i piękni, bo nie macie nieskazitelnej twarzy, idealnie wyregulowanych brwi, gładkiej cery i widocznych mięśni.

Kto ma prawo definiować, co jest piękne, a co obrzydliwe? Na świecie nie ma dwóch takich samych kobiet i mężczyzn. Czy to nie wspaniałe? Każdy z nas jest wyjątkowy. Jeśli ja mogę patrzeć na siebie codziennie w lustrze, to każdy inny też może mnie oglądać.

Dlaczego miałabym się ukrywać przed innymi? Oto nadchodzę!” - przekonuje Janka.

Zobacz również: 5 czynników, które mają wpływ na wygląd twojej skóry, o których nie wiedziałaś!

Janka Budimir

źródło: Instagram (instagram.com/jankabudimir)

Janka Budimir z makijażem i bez

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.07.2017 11:32
Ma fajny kryjący makijaż, który nie wygląda jak maska. A ja mam parę małych przebarwień na twarzy i jakoś nie mogę tego ukryć pod żadnym podkładem.....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2017 09:26
A mnie zastanawia jakich kosmetyków, podkładów używają te kobiety, że są w stanie to wszystko przykryć. Ja mam ogólnie ładną cerę, nigdy nie miałam problemu z trądzikiem, czasem wyjdzie mi jakiś pojedynczy syf, czy kilka krostek a i tak nie jestem w stanie ich dobrze przykryć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo