Jaka figura NAJBARDZIEJ podoba się mężczyznom? To Cię zmartwi...

Znamy wyniki najnowszego badania!
Jaka figura NAJBARDZIEJ podoba się mężczyznom? To Cię zmartwi...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/markina/)
18.07.2017

Jakie kobiety najbardziej podobają się mężczyznom? Jakie włosy powinny mieć? Jaki piersi? Jakie nogi i pośladki? Przedstawicielki płci pięknej od wieków zadają sobie te pytania. Zwłaszcza odnośnie sylwetki. Co jakiś czas dochodzą do nas różne informacje. Ostatnia z nich zaszokowała wiele kobiet. Zostało przeprowadzone kolejne badanie wśród męskich osobników i wykazało, że preferują oni drobinki noszące rozmiar... 34. Czy to możliwe? A jednak.

Eksperymentem zajęli się prof. John Speakman – brytyjski biolog pracujący w University of Aberdeen oraz dr Lobke Vaanholt, który również pracuje w tej jednostce. Uczeni przeprowadzili go na mężczyznach z 10 krajów świata. Padło pytanie, jaka kobieca sylwetka podoba im się najbardziej. Niestety wynik nie napawa optymizmem.

Większość facetów – i to duża większość – opowiedziała się za sylwetką na granicy niedowagi, a dokładnie BMI 19. Wynik zaskoczył nawet badaczy. Profesor Speakman uznał go za wyjątkowo intrygujący, zważywszy na fakt, że mężczyźni podświadomie preferują cechy wyglądu świadczące o płodności, czyli pełne biodra i obfite piersi. Dziewczyny noszące rozmiar 34 raczej takowych nie posiadają. Mimo wszystko znalazło się odpowiednie wytłumaczenie.

Zdaniem inicjatorów eksperymentu chodzi o wiek kobiet. Dziewczyny w wieku 18-20 lat najczęściej wykazują BMI 19. A faceci lubią kobiety młodsze od siebie. Przyjęło się mówić, że do 26. roku życia kobieta ma najlepszy okres na zajście w ciążę i wydanie na świat potomka. W tym kontekście dobrze jest wspomnieć o poglądzie, że kobiety tyją około 5 kg, gdy dobiegają trzydziestki, a więc w okresie rozpoczęcia spadku płodności. Zatem niska waga wiąże się z młodym wiekiem oraz płodnością... To faktycznie tłumaczy upodobania facetów i pogoń kobiet za szczupłą sylwetką.

Co o tym myślicie? Ile z Was nosi rozmiar 34?

Przy okazji zobaczcie w dalszej części artykułu zdjęcia dziewczyn o dokładnie takiej sylwetce, jaka podoba się mężczyznom...

Zobacz także: Tak wygląda KOBIETA IDEALNA! (Włosy, nos, brwi, kształt twarzy)

 

Post udostępniony przez Sasha (@markina)

 

Post udostępniony przez Sasha (@markina)

Polecane wideo

Komentarze (71)

Ocena: 4.46 / 5
gość (Ocena: 5) 24.08.2017 17:27
Moja mama jest po czterdziestce, ma rozmiar 34 a nawet czasami 32. Ale jest dość niska, więc nie zgadzam się z tym, że w rozmiarze 34 nie wygląda się kobieco. Ona ma na przykład szerokie biodra, które widać przy jej budowie ciała. Uważam, że nie można uogólniać sylwetek do rozmiarów
odpowiedz
kaka (Ocena: 5) 06.08.2017 13:33
Widać, że trafiłeś na taką laskę, co wcale nie jest trudne w dzisiejszych czasach. Często widzę dziewczynę ubraną jednakowo jak mamusia, mimo że młoda jest ok. 25-30 lat i ona idzie równo z mamusią, a jej partner z tył. Kobiety w dzisiejszych czasach zamiast siedzieć w domu i czekać na faceta uciekają do mamusi, bo dorosłość je przerasta. Swoją drogą pamiętajmy, że wina nigdy nie leży po jednej stronie. Panowie mają strasznie wysokie wymagania, a od siebie nic (i nie mówię tu w ogóle o rzeczach materialnych, bo takie najłatwiej komuś dać jak się ma kasę)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.07.2017 16:25
Każda kobieta, która zna swoją wartość nie potrzebuje żadnych sztywnych wymiarów dla swojego ciała. Można brnąć do bycia ideałem - można wygladać jak modelka... tylko po co? Nie macie co innego robić, tylko dążyć do tego, by jakiś facet chciał Was bzyknąć? Co za pusta ambicja... Najważniejsze jest dążenie do zdrowia. Nie chcesz być gruba? Nie jedz słodyczy, nie pij alkoholu, ćwicz 10-20 minut dziennie, zadbaj o hormony i inne dolegliwości... a przede wszystkim kształć się. Ćwicz intelekt, bądź asertywna, miej ambicję i pasję do chociazby jednej rzeczy. Nie dajcie się manipulowac. Nikomu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.07.2017 20:01
Jak szkoda że nie widzimy jak ci faceci wyglądają pewnie zdesperowani jacyś 40 latkowie zakompleksieni najprawdopodniej bardzo brzydcy i ciekawe jak oni wyglądają. Nie wygladaja jak modele z Calvina Kleina więc nie będą mieli modelki Z Victoria's Secrets i tyle w temacie.
odpowiedz
Zuzanna (Ocena: 5) 23.07.2017 14:05
Kogo to obchodzi???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie