To nie żart. Jedna z tych sióstr niedawno obchodziła... 40. urodziny. Zgadniesz, która?

Najstarsza skończyła 63 lata. Czy to możliwe?
To nie żart. Jedna z tych sióstr niedawno obchodziła... 40. urodziny. Zgadniesz, która?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sharon701111/?hl=pl)
01.07.2017

Azjatki słyną z pięknego, młodzieńczego wyglądu. Ich charakterystycznymi cechami są dziecięce rysy twarzy, nieskazitelna biała skóra oraz błyszczące włosy. Nic dziwnego, że marzy o nich tylu mężczyzn.

Azjatki są również znane z perfekcyjnej konserwacji urody. Trudno rozpoznać, ile mają lat, ponieważ nawet dojrzałe kobiety wyglądają niczym nastolatki. Najlepszym przykładem na poparcie tych słów jest Lure Hsu – 41-letnia dekoratorka wnętrz. Zarówno ona, jak i jej dwie siostry podbiły media społecznościowe swoim niezwykłym wyglądem. Nie chodzi jednak o piękno samo w sobie, ale młodość i witalność. Wszystkie sprawiają wrażenie bardzo młodych kobiet. Można im dać co najwyżej 20 lat. Również jeżeli chodzi o styl ubierania się, nie odstają wizerunkiem od typowych nastolatek, ale w pozytywnym znaczeniu.

Siostry Hsu mieszkają w Tajwanie i nie przejawiają najmniejszych oznak starzenia. Na twarzach kobiet nie widać nawet śladu zmarszczek mimicznych. Podobno to kwestia genów, ponieważ ich 63-letnia mama również prezentuje się nad podziw młodo. Rodzinne zdjęcie zostało zamieszczone na Instagramie i faktycznie trudno stwierdzić, kto jest kim.

Wspomniałyśmy już, że najstarsza z sióstr - Lure - niedługo będzie obchodzić 42. urodziny. Druga w kolejności wiekowej jest FayFay Hsu - kobieta skończyła 40-tkę kilka dni temu. Na Facebooku ma ponad 70 000 followersów, a na Instagramie 12 000. FayFay bardzo często publikuje zdjęcia z córką, ale wygląda na nich jak starsza siostra małej.

Z kolei trzecia z sióstr – Sharon - jest modelką i celebrytką. Skończyła 36 lat, ale inni dają jej ok. 19.

Chociaż siostry zapewniają, że niezwykły wygląd zawdzięczają głównie genom, zdradziły kilka sekretów, dzięki którym tak dobrze się prezentują. „Bardzo ważne jest nawilżanie” - mówi FayFay. „W rzeczy samej nawilżanie pomaga zredukować drobne zmarszczki oraz inne problemy skóry”. Ponadto nie bez znaczenia jest wpływ słońca, ale nie powinno się zbyt często wystawiać ciała na jego promienie, zwłaszcza latem. FayFay zaleciła również ograniczenie spożywania mięsa i zastąpienie go produktami o wysokiej zawartości białka. Wspomniała również o dobroczynnym wpływie błonnika i intensywnych ćwiczeń.

A teraz zgadnijcie, kto jest kim? Odpowiedź w dalszej części artykułu!

Zobacz także: Azjatki promują modę na... podkrążone oczy. Co w tym ładnego?!

Źródło: www.mirror.co.uk

 

Azjatki

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hsufayfay/)

W środku 40-letnia FayFay Hsu. Nie do wiary, prawda?

Azjatki

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sharon701111/?hl=pl)

Sharon ma z kolei 36 lat.

Azjatki

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lurehsu/)

Lure wkrótce będzie obchodzić 42. urodziny.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2017 13:30
Azjatki inaczej też pielęgnują ciało i twarz, nie opalają się i zawsze mają białą zadbaną cerę. I dlatego też w Europie azjatyckie kosmetyki sprzedają się tak dobrze. Nawet polscy producenci zaczęli produkować podobne kosmetyki, np. Jelly Mask - maseczka nawilżająca dla cery suchej z algami i jagodami acai.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2017 19:52
Won spamerko nikt nie kupi tej iqpy powodującej pryszcze i uszkodzenia trzustki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo