Właścicielka NAJBRZYDSZYCH ZĘBÓW na świecie już nie wstydzi się uśmiechać. Co za przemiana!

27-latka z powodu choroby szkliwa wpadła w ciężką depresję. To już przeszłość...
Właścicielka NAJBRZYDSZYCH ZĘBÓW na świecie już nie wstydzi się uśmiechać. Co za przemiana!
źródło: YouTube / Vogue Dental Studios
03.07.2017

Podobno oczy są zwierciadłem duszy, ale to na zęby patrzymy w pierwszej kolejności. Jeśli są krzywe i przebarwione - ich właściciel raczej nie wzbudza naszego zaufania. Skoro nie dba o siebie, to niczym pozytywnym nie może nas już zaskoczyć. Jak krzywdząca bywa to opinia udowadnia przypadek Jacinty Maguire.

Młoda Nowozelandka nie mogła się pochwalić śnieżnobiałym uśmiechem. Nie dlatego, że unikała dentystów i nie myła zębów. 27-latka urodziła się z niedorozwojem szkliwa. Choroba niszczy zęby, przez co stają się nierówne, słabe, pożółkłe. Na nic tradycyjne leczenie stomatologiczne. W tym przypadku jedynym rozwiązaniem są kosztowne licówki.

Nie było jej na to stać, więc przez całe życie się ukrywała. Teraz już na szczęście nie musi.

Zobacz również: Czy krzywe zęby to powód do wstydu? Zdjęcia ślicznotek z fatalnym uzębieniem!

 

Jacinta Maguire

źródło: YouTube / Vogue Dental Studios

Jacinta twierdzi, że zawsze miała bardzo brzydkie zęby. Od razu wyrastały pożółkłe i z brązowymi przebarwieniami. Z tego powodu była wielokrotnie wyśmiewana. Niektórzy krytycy szli o krok dalej i podejrzewali, że od najmłodszych lat faszeruje się silnymi lekami lub narkotykami, które tak wpłynęły na jej uśmiech. Złośliwi koledzy ze szkoły co roku darowali jej na Mikołajki pastę do zębów.

Bardzo rzadko odzywałam się w miejscach publicznych. Nigdy się nie uśmiechałam. W wieku 15 lat z powodu silnej depresji przerwałam naukę i zaczęłam pracować w handlu. To nie pomogło, bo klienci też nie byli dla mnie mili - wyznaje.

27-latka nie uśmiechnęła się nawet w dniu ślubu, ani po porodzie. Wstydziła się.

Zobacz również: One miały BARDZO krzywe zęby. Czy aparat ortodontyczny im pomógł? (Zdjęcia PRZED i PO)

Jacinta Maguire

źródło: YouTube / Vogue Dental Studios

Niedawno kobieta trafiła pod opiekę australijskiego stomatologa, którzy stworzył fundację dla osób takich, jak ona. Ten odmienił jej uśmiech oraz całe życie. Wykonał pracę wartą ok. 160 tysięcy złotych i nie wziął od pacjentki ani grosza. Dziś Jacinta może się pochwalić hollywoodzkim uśmiechem.

Czuję się jak milion dolarów. Spędziłam całe życie myśląc, że nie jestem wystarczająco dobra i wartościowa. Nowe zęby to zmieniły. Codziennie robię sobie selfie i spoglądam w lustro, bo nie mogę uwierzyć, że to prawda. Już nie mam depresji. Dziś wychodzę z domu z uśmiechem na ustach - twierdzi.

I nie ma się czemu dziwić, bo efekt jest spektakularny!

Zobacz również: Czerwone truskawki = białe zęby

Jacinta Maguire

źródło: YouTube / Vogue Dental Studios

Nowy uśmiech Jacinty. Zobacz film dokumentujący jej leczenie...

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
polka (Ocena: 5) 12.11.2018 12:54
jej byłe uzębienie to nic w porównaniu z moim ,chciałabym je miec
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2017 11:30
super teraz wyglada, brawo! :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2017 03:32
Jak można tak zaniedbać zęby ?! Jestem w jej wieku i od małęgo regularnie odwiedzam stomatologa i leczę popsute zęby a ona po prostu zaniedbywała, nie leczyła i stąd te problemy ze szkliwem.... lenistwo tłumaczy chorobą.Po prostu nie chciało jej sie kasy wydawać na dentyste dlatego wyglądała jak wyglądała, nie oszukujmy się. Jakoś mi nie żal takich ludzi.
zobacz odpowiedzi (10)

Polecane dla Ciebie