Testujemy kosmetyki naturalne. Co powinnaś wiedzieć o marce KOI COSMETICS?

Są nie tylko skuteczne, ale również elegancko i ekologicznie opakowane.
Testujemy kosmetyki naturalne. Co powinnaś wiedzieć o marce KOI COSMETICS?
Fot. mat. prasowe
24.05.2017

KOI COSMETICS to rodzinna marka kosmetyczna, założona w 2016 roku przez matkę i córkę – Renatę i Martynę Kozłowskie. Założycielki za cel postawiły sobie stworzenie serii ekologicznych produktów, które zapewnią skuteczną pielęgnację skóry. Nie ma mowy o efektywnej pielęgnacji bez odpowiedniego nawilżenia i wzmocnienia bariery ochronnej skóry. Szybkie tempo życia, klimatyzowane pomieszczenia, nieodpowiednie kosmetyki do pielęgnacji twarzy – wszystko to sprawia, że nasza skóra jest przesuszona i narażona na mechaniczne, czy chemiczne urazy. Produkty KOI powstały po to, aby przeciwdziałać zniszczonej skórze osób w każdym wieku.

KOI Cosmetics to marka dopracowana pod każdym względem. Nic nie jest tu przypadkowe. Sama nazwa „KOI” ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony jest to uspokajanie, uzdrawianie i wpływanie łagodząco na skórę. Z drugiej strony słowo „KOI” we wschodnich językach oznacza „miłość”, która – jak twierdzą autorki – jest dodatkowym składnikiem ich produktów. Osobiste zaangażowanie właścicielek marki KOI i ich autentyczna misja nadają marce szczególnego charakteru.
Autorki KOI Cosmetics postanowiły ułatwić swoim klientkom codzienną pielęgnację i proponują rytuał „5 kroków w 5 minut”, który stosowany dwa razy dziennie pozostawia skórę odświeżoną, nawilżoną i odżywioną. Co więcej, autorki same testują na sobie własne kosmetyki, aby do klientów zawsze trafiał bezpieczny, skuteczny, naturalny i przyjazny środowisku produkt opakowany w biodegradowalne, szklane opakowanie wielokrotnego użycia. To czyni markę wyjątkową – dbałość właścicielek o każdy detal oferowanego produktu. Kosmetyki KOI są nie tylko skuteczne, ale również elegancko i ekologicznie opakowane.

W dotychczasowej ofercie KOI Cosmetics znajduje się 10 zróżnicowanych produktów – zaczynając od olejku do mycia twarzy, przez tonik i krem pod oczy, po kremy nawilżające i luksusowy eliksir. Łączy je to, że w każdym z nich znajdują się substancje aktywne takie jak nanozłoto, które działa odmładzająco i antybakteryjnie, kwas hialuronowy, masło shea, olej z drzewa sandałowego, czy komórki macierzyste z neroli, stymulujące produkcję kolagenu. Zawarte w kosmetykach KOI naturalne substancje aktywne, dodawane w maksymalnych stężeniach, gwarantują skuteczność działania.

Materiały prasowe

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Marcelina (Ocena: 5) 06.06.2017 13:07
Osobiście polecam jednak Produkty Benedyktyńskie. Bardzo atrakcyjne ceny, świetna pielęgnacja. Sama stosuję i jestem bardzo zadowolona :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo