Ta dziewczyna chciała tylko usunąć sobie tatuaż. Nie spodziewała się tak PRZERAŻAJĄCEGO efektu!

Tak się kończy stosowanie niekonwencjonalnych metod. Zdjęcia nie dla wrażliwych...
Ta dziewczyna chciała tylko usunąć sobie tatuaż. Nie spodziewała się tak PRZERAŻAJĄCEGO efektu!
źródło: Instagram (instagram.com/rreaw)
19.05.2017

Czasami aż korci nas, by ozdobić swoje ciało jakimś trwałym wzorem. Później jednak dochodzimy do wniosku, że to za duże ryzyko. Tatuaż może nam się nie spodobać lub znudzić. I co wtedy? Medycyna estetyczna oferuje coraz bardziej skuteczne metody usuwania barwnika spod skóry, ale niektórzy stawiają na mniej konwencjonalne metody. Tak jak ona.

Pasuda Reaw z Tajlandii ma 21 lat i przynajmniej kilka malowideł na ciele. Jednego z nich postanowiła się pozbyć. Nie przy pomocy profesjonalnego lasera, ale metody znanej jako „rejuvi”. Sposób ten polega na wstrzyknięciu w tatuaż substancji rozpuszczającej barwnik. Brzmi całkiem sensownie, ale czy jest to skuteczne?

Zależy, jakiego oczekujemy efektu. Wzór faktycznie zniknął, ale na jego miejscu powstało coś przerażającego

Zobacz również: REPORTAŻ: Żałuję, że zrobiłam sobie tatuaż!

usuwanie tatuażu rejuvi

źródło: Instagram (instagram.com/rreaw)

Od tego wszystko się zaczęło. W lutym br. Pasuda postanowiła usunąć tatuaż na dekolcie przy pomocy kontrowersyjnej metody. Tak prezentuje się wzór po 9 dniach od wstrzyknięcia substancji rozpuszczającej barwnik pod skórą.

usuwanie tatuażu rejuvi

źródło: Instagram (instagram.com/rreaw)

10 dni później wyglądało to już zdecydowanie gorzej. Barwnik faktycznie zniknął, ale dziewczyna nie przypuszczała, że... odpadnie razem ze skórą. Powstała poważna rana.

usuwanie tatuażu rejuvi

źródło: Instagram (instagram.com/rreaw)

Po kolejnym tygodniu naskórek pokryty wcześniej tuszem całkowicie odpadł. Dekolt dziewczyny wygląda jak poparzony. Czy zdążył się już wygoić? Tak, ale...

usuwanie tatuażu rejuvi

źródło: Instagram (instagram.com/rreaw)

Oto efekt końcowy. Na dekolcie dziewczyny powstała ogromna, wypukła i mocno zaczerwiona blizna. Tajka dziś odradza tę metodę i mamy nadzieję, że dotrze z tym komunikatem do wielu.

Zobacz również: Jak się pozbyć tatuażu?

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
Michalina (Ocena: 5) 23.05.2017 13:10
rzeczywiście jeśli chodzi o nieudane tatuaże czy makijaże permanentne to powinno się postawić na profesjonalny zabieg np laserowe usuwanie makijażu permanentnego tak jak w moim przypadku. wybrałam świetne miejsce Facemedical.pl bo mają doświadczone osoby, które się tym zajmują na co dzień. Dzięki nim znów odzyskałam pewność siebie i wiem, że teraz w końcu mogę się pochwalić pięknym wyglądem.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 21.05.2017 13:43
niech zrobią coś z tymi reklamami bo wkurzaja i źle się czyta
odpowiedz
Anapolis (Ocena: 3) 20.05.2017 09:22
po co sie tatuowała, jak potem zachciało jej się usuwać tatuaż? Taka decyzję trzeba dobrze przemyśleć. Ja myślałam nad tatuażem kilka lat, nawet po wybraniu miejsca na ciele i wzoru jeszcze sie wahałam, czy nie będę tego żałować. Dopiero jak uznałam, że to jest to, czego chcę, zrobiłam tatuaż. Minęło 13 lat i nie żałuję go.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2017 10:46
Masakra. Proponuję dobrze przemyśleć wybór wzoru, zanim zdecydujemy się na tatuaż. Mam dwa i nigdy ich nie usunę.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.05.2017 10:17
ostatnio czytalem dokladnie ten sam artykul , a w nim o dziwo to samo zdjecie i opis zeby nie robic tatuazu kiepskim barwnikami . oraz te same zdjecia ktore pokazaly dzialanie kiepskiego barwnika .... teraz piszecie ze sobie sama usuwa tatuaz .... sprawdzajcie przed publikacja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie