Chcesz być piękna na wiosnę? Gwiazdy podpowiadają jak wybrać najlepszy salon urody!

Planujesz wiosenną metamorfozę? A może, po przedłużającej się zimie, dobrze zrobi Ci relaksujący zabieg na twarz lub ciało?
Chcesz być piękna na wiosnę? Gwiazdy podpowiadają jak wybrać najlepszy salon urody!
11.05.2017

Niezależnie od tego, jakich usług poszukujesz, z naszą pomocą znalezienie najlepszego salonu urody zajmie Ci zaledwie moment!

Bez względu na porę roku, każda z nas pragnie czuć się piękna. Pomagają nam w tym różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, którym poddajemy się w profesjonalnych salonach i gabinetach. No właśnie - ale jak upewnić się, że osoba, której powierzamy troskę o nasz wygląd i dobre samopoczucie, zapewni nam najwyższą możliwą jakość obsługi? Bez obaw! Gwiazdy telewizyjnego show o metamorfozach salonów fryzjerskich - Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt - podpowiadają na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy salon urody.

 

Nie kupuj kota w worku!

Pierwszym krokiem na drodze do znalezienia idealnego miejsca, jest poznanie opinii innych klientów. Weźmy jednak pod uwagę, że dana fryzjerka czy kosmetyczka niekoniecznie musi specjalizować się we wszystkich dziedzinach w swoim fachu, dlatego przeglądając opinie dobrze jest szukać takich, które odnoszą się do usługi, z której same chcemy skorzystać.

 

  • Jak sprawdzamy opinie w internecie, to musimy się upewnić, że są wiarygodne. Dlatego trzeba szukać tylko w zaufanych miejscach, na przykład na portalu Moment.pl, gdzie salony mają swoje wizytówki z komentarzami wystawionymi TYLKO przez klientów, którzy faktycznie skorzystali z jego usług. I to jest pewne. - radzi Tomasz Schmidt, współwłaściciel znanej sieci Akademii fryzjerskich Wierzbicki & Schmidt.

 

Dobry warsztat to podstawa

Kilkudniowy kurs, na dodatek internetowy lub ukończony wiele lat temu, to niekoniecznie odpowiedni dokument na potwierdzenie kompetencji fryzjerki czy kosmetyczki. Czasami nawet wieloletnie doświadczenie może okazać się tylko... wieloletnim powtarzaniem tych samych błędów. 

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, zanim skorzystamy z oferty konkretnego salonu warto dowiedzieć się gdzie jego pracownicy zdobywali wiedzę i szlifowali warsztat. Jeżeli specjalista stale poszerza swoje horyzonty i korzysta z dodatkowych szkoleń podnoszących jego kwalifikacje to znak, że mamy do czynienia z pasjonatem, któremu można zaufać.

 

 

Warto także pamiętać, że wysokie ceny produktów i usług niestety nie zawsze idą w parze z wysoką jakością obsługi. Z kolei brak przejrzystego cennika, z którego dokładnie dowiemy się ile zapłacimy za wizytę, świadczy o lekceważącym stosunku do klienta i jego komfortu psychicznego.

 Higiena = bezpieczeństwo

Salon urody to miejsce, w którym powinien panować idealny porządek. Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach oraz dezynfekcja i odpowiednio częsta wymiana narzędzi to czynności, o których dobry specjalista nigdy nie zapomni, ponieważ wie, że ich zaniedbanie może odbić się na zdrowiu jego klientów.

 

Jeżeli po przekroczeniu progu salonu lub gabinetu naszym oczom ukazują się pozostałości po poprzednich wizytach lub, co gorsza, dostrzeżemy, że wykorzystywane przez pracowników narzędzia nie są do końca czyste, rozwiązanie jest jedno: czym prędzej uciekać!

 

 

Pozytywny nastrój

Prawdziwy profesjonalista troszczy się o dobre relacje z osobami korzystającymi z jego usług. Dba o pozytywną atmosferę podczas wizyt i komfort swoich klientów. Okazuje im zainteresowanie, słucha, doradza i odnotowuje wszystkie ważne informacje - tak, aby dobrze poznać ich potrzeby i zawsze zapewnić perfekcyjną opiekę. 

  • Porządny fachowiec troszczy się o wygodę swoich klientów, chce być dla nich dostępny zawsze, kiedy potrzebują. Przykład? Rezerwacja online przez Moment.pl. Taki salon, który ją ma, jest dostępny 24/7. Można umawiać się do niego na spokojnie, w dowolnym miejscu i czasie, przez portal lub aplikację. - sugeruje Andrzej Wierzbicki, znany stylista, współwłaściciel Akademii Wierzbicki & Schmidt.

Jeśli wiesz, gdzie szukać i na co zwrócić uwagę, znalezienie idealnego salonu urody zajmie Ci zaledwie moment. Gdy już to zrobisz, nie pozostaje nic innego jak tylko umówić się na upragnioną wizytę i zachwycić wszystkich jej efektami!

 

Dołącz do Nas na Facebooku i Instagramie.

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Roma (Ocena: 5) 13.05.2017 13:26
A ja tam nie potrzebuję salonów urody. 3 miesiące temu stwierdziłam, że na wiosnę i lato chce byc gotowa więc po prostu wzięłam się za siebie, dieta, ćwiczenia i IQAcai. Od razu poprawiła mi się cera, włosy, kilogramy zaczęły spadać, a ja się zaczęlam czuc jak milion dolarów! Nie potrzeba pięknych i drogich fryzur i makijaży, wystarczy, że będziemy czuć się dobrze we własnej skórze dziewczyny! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo