Selfie, które wstrząsnęło Internetem. Śliczna modelka pokazuje, co chłopak zrobił z jej twarzą!

27-latka nie ma zamiaru się dłużej ukrywać. Co jej się stało?
Selfie, które wstrząsnęło Internetem. Śliczna modelka pokazuje, co chłopak zrobił z jej twarzą!
źródło: Instagram (instagram.com/gessica.notaro)
28.04.2017

Gessica Notaro - miała wszystko. Zdrowie, urodę, pasję i odważne plany na przyszłość. Niestety, źle ulokowane uczucia w jednej chwili ją tego pozbawiły. Piękna kobieta, która brała udział m.in. w wyborach Miss Włoch, od kilku miesięcy musi uczyć się życia na nowo. To właśnie wtedy została zaatakowana na ulicy żrącą substancją. Kwas spalił niemal całą jej twarz.

Wszystko wskazuje na to, że sprawcą był jej były partner, Jorge Tavares. Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z rozstaniem i wielokrotnie jej groził. Najpierw samobójstwem, a później wprost, że pewnego dnia ją oszpeci. Tylko po to, żeby nie zechciał jej żaden inny. 10 stycznia br. rzeczywiście to zrobił. Do dziś przebywa w areszcie, gdzie czeka na wyrok.

Jego ofiara, choć oszpecona, nie ma zamiaru się poddawać. Właśnie pokazała swoje oblicze pierwszy raz od tragicznych wydarzeń.

Zobacz również: Z czoła tej kobiety wyciśnięto coś przerażającego. „Wygląda jak wyciekający mózg!”

 

Gessica Notaro

źródło: Instagram (instagram.com/gessica.notaro)

Kilka dni temu Gessica opublikowała na Instagramie pierwsze selfie od czasu ataku. Wystąpiła również w popularnym programie talk show, gdzie pokazała oszpeconą twarz i opowiedziała swoją historię. Z jej relacji wynika, że do dziś musi nosić maskę chroniącą uszkodzoną skórę. W szpitalu przebywała przez ponad 2 miesiące, gdzie walczono nie tylko o jej urodę, ale i zdrowie.

Istniało poważne niebezpieczeństwo, że kobieta straci wzrok. Wtedy, jak wyznaje, modliła się i błagała o jedno: Boże, zabierz moją urodę i wszystko inne, ale pozwól mi widzieć. Udało się. Wtedy była miss i prezenterka telewizyjna zdecydowała się spojrzeć w lustro.

Byłam przerażona, bo z jednej strony moja twarz była spalona. Ale w oczach rozpoznałam siebie i wtedy stwierdziłam: w porządku, to dalej jestem ja - wyznała w rozmowie z „Daily Mail”.

Zobacz również: Zawsze miała idealną cerę. Pewnego dnia obudziła się z czymś okropnym na twarzy...

Gessica Notaro

źródło: Instagram (instagram.com/gessica.notaro)

Co ciekawe, była modelka nie pragnie zemsty na byłym partnerze, który okazał się jej katem. Bardzo chciałaby się z nim spotkać. Jak twierdzi, największą karą będzie dla niego zobaczenie, co z nią zrobił. Ten jednak do dzisiaj nie przyznaje się do winy. Gessica w chwili ataku nie widziała twarzy oprawcy, ale nie ma wątpliwości co do jego udziału. Zwłaszcza, że wcześniej groził jej właśnie oblaniem kwasem.

Zobacz wstrząsający moment, kiedy pokazała światu swoje nowe oblicze.

Zobacz również: Poparzona kwasem Katie Piper: Ładna buzia nie wystarczy!

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie