Modelka przytyła i nie zmieściła się w strój kąpielowy. Wtedy zrobiła coś genialnego!

Jej pomysł podbija Internet. Potrafiłabyś zrobić to samo?
Modelka przytyła i nie zmieściła się w strój kąpielowy. Wtedy zrobiła coś genialnego!
źródło: Instagram (instagram.com/jobybach)
27.03.2017

Dodatkowe kilogramy potrafią odebrać nam resztki pewności siebie. Większość z nas robi wszystko, by schudnąć, ale czasami nasz organizm się buntuje. Ewentualnie same przykładamy do tego rękę. Mało która kobieta potrafi pogodzić się z tym, że przytyła. A już na pewno nie chcemy się tym publicznie chwalić. A może to właśnie najlepszy sposób na radzenie sobie z kompleksami?

Poznajcie modelkę, która w przeciwieństwie do innych koleżanek z branży, nie płacze z powodu dodatkowych centymetrów w pasie. I to nie tylko dlatego, że robi karierę w branży plus size. Joby Bach, jak każda kobieta przejmuje się swoim wyglądem. Różnica polega jednak na tym, że ma do swojego ciała zdrowy dystans. Doskonale zdaje sobie sprawę, że raz jest lepiej, a raz gorzej. Samoakceptacja nie powinna zależeć od rozmiaru.

Łatwo powiedzieć? To, co pokazała ostatnio na Instagramie, powinno Cię do tego przekonać.

Zobacz również: Instagram usunął jej konto, bo opublikowała TO zdjęcie. Powinna pokazywać się w takim stanie?

 

Joby Bach

źródło: Instagram (instagram.com/jobybach)

To nie są dwie różne kreacje, ale ten sam strój kąpielowy. Kanadyjka postanowiła go dostosować do swojej nowej, nieco większej figury. Praktyczne i bardzo wymowne.

„Problemy z wielką pupą. Po lewej: cóż, zorientowałam się, że strój jest teraz na mnie za mały. Po prawej: Pieprzyć to. Po prostu go obetnę. Problem rozwiązany - czytamy w opisie zdjęcia.

Chyba trudno o większy dystans do siebie i swojego ciała.

Zobacz również: Twarz dziecka, a ciało... 18-latka z wielkim biustem podbija Instagram (i serca mężczyzn!)

 

Joby Bach

źródło: Instagram (instagram.com/jobybach)

„Dziękuję ci za to, że jesteś autorytetem dla mnie i wielu podobnych kobiet. Nienawidziłam swojego ciała przez długi czas, bo myślałam, że nie jest ładne. Ale twoje jest takie samo, a ty jesteś piękna! Dziękuję, że mnie inspirujesz i dzięki tobie pokochałam siebie” - czytamy w jednym z wielu komentarzy zachwyconych fanek.

Joby jest obserwowana przez ponad 110 tysięcy osób. Uchodzi za jedną z najbardziej prawdziwych użytkowniczek Instagrama.

Nienawidzę zajmować się negatywnymi rzeczami. Wolę skupiać się na dobru - stwierdziła w wywiadzie dla portalu Huffington Post.

Zobacz również: Kobiety w rozmiarze XXL odtwarzają topowe kampanie modowe. Jak wyszło?

Joby Bach

źródło: Instagram (instagram.com/jobybach)

Joby Bach

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo